Çözüldü Forza Horizon 5 unutulmuş araç görevi gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

burak727277372

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, Forza Horizon 5'e yeni başladım. İlk 2 unutulmuş arabayı buldum, 1 saat oldu. Yarışları yaptım, hikayeyi oynadım fakat öbür unutulmuş araç görevleri hâla gelmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam menüde sağ üst tarafta katılım puanı yazıyor onu doldurmanız ve etkinlikleri tamamlamanız gerekiyor. Bu arada bir arabayı bulmak için ev satın almanız gerekiyor.

Ben son kalan araba için almıştım. İstersen duraklama menüsünde mükafatlar diye bir şey vardı ona girip unutlulmuş araçlar için ne gerekli ona bakabilirsin, puanlarını da tamamlaman lazım.

Hangisine girmem lazım çünkü bende mükafatlarda unutulmuş araçlar yazan bir şey yok

Hangisine girmem lazım çünkü bende mükafatlarda unutulmuş araçlar yazan bir şey yok
Mesela:
Bu konu ve;
Bu makale yardımcı olabilir.

Peki bende Donut Media diye bir görev vardı daha yapmadım fakat haritada görünmüyor, hiçbir hikaye görünmüyor neden olabilir?

Oyunda mevsim değişmiş, çıkıp girince düzeldi. Yardımın için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…