Forza Horizon 5 VIP üyelikte bedava olan evin parası ne olur?

Rafet Can BEKO

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar Gamepass'ten Forza Horizon 5 oynuyordum ve VIP üyelikte bedava verilen evi almışım. Şimdi VIP alırsam o evin parası ne olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
@whoiszen Microsoft'un sitesinde buna bir cevap bulamamıştım siz nereden öğrendiniz?
Lütfen yanlış anlamayın sadece emin olmak istiyorum alıp almama kararımı büyük etkileyecek çünkü.

@whoiszen Microsoft'un sitesinde buna bir cevap bulamamıştım siz nereden öğrendiniz?
Lütfen yanlış anlamayın sadece emin olmak istiyorum alıp almama kararımı büyük etkileyecek çünkü.

Hocam 4'te aynısı olmuştu diye hatırlıyorum açıkçası söylemek gerekirse boş para vermenize gerek yok oyunda hileye ban yok çark hilesi ile çok rahat para kasarsınız.

Hocam 4'te aynısı olmuştu diye hatırlıyorum açıkçası söylemek gerekirse boş para vermenize gerek yok oyunda hileye ban yok çark hilesi ile çok rahat para kasarsınız.

Hocam öyle de olsa hile yapmayı seven biri değilim Premium eklenti yığını alacağım VIP de içinde olduğu için araştırıyorum.

Çark hilesi nedir?

Size istediğiniz kadar çark veriyor burada sitenin linkini veremem yüksek ihtimal ama isterseniz başka bir yerden atabilirim çok basit 900'e yakın bastım toplam 60M cr oldu çoğu araba olduğu için artık Koenigsegg Ferrari 599X EVO gibi araçları alıp hediye ediyorum yeni oyunculara.

Çark hilesi yerine araç satma hilesi daha kolay bir araçı 60bine alıp onun kodunu değiştirip 20M gibi fiyatlara satabilirsiniz biraz araştırmanız yeterli.

Hocam çark hilesi biraz daha legit kalıyor diye biliyorum bütün arabaları bedava yapma gibi şeylerde var ama ban riski daha fazla diye biliyorum.

Geri
Yukarı