Forza Horizon 5 viraj alamıyorum

Kyrie Irving

Hectopat
Daha fazla  
Görev yapmak için sokak yarışı girdim. Altımda Lotus Evija var. Ortalama üstü NPC ve denge kontolü ile oynuyorum. Ama ben frenlemelere bakarak viraj almama rağmen kenara uçuyorum veya yanımdaki NPC benden daha hızlı şekilde kaymadan beni geçiyor. Nedeni ne bunun?

İşletim sistemim Windows 10 :D

Birileri yardım edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Görev yapmak için sokak yarışı girdim. Altımda Lotus Evija var. Ortalama üstü NPC ve denge kontolü ile oynuyorum. Ama ben frenlemelere bakarak viraj almama rağmen kenara uçuyorum veya yanımdaki NPC benden daha hızlı şekilde kaymadan beni geçiyor. Nedeni ne bunun?

Hocam cevabınızı çoktan almışsınızdır ama içimde kalmasın. otomatik vites de viraj alamazsınız. Manuel olarak kullanmanız hem yarışlarda hem kontrol açısından daha iyi olacaktır. Gelelim nasıl viraj alacağımıza öncelikle 200/Km hızla viraja girilmez viraja yaklaştığınız an yavaş yavaş vites düşürmeli ve motor freni yapmalısınız böylece araba ciddi bir hız kaybetmeyecektir. viraja ortalama bir hızla ve yol tutuşu iyi olan bir arabayla girdiğinizde elinizi gazdan kesin(klavyeler için, konsol ile yavaş gaz verilebilir.) Gazı kestikten sonra döndüğünüz viraja arabanız tam yola tutunduğu zaman gaza basabilir ve yolunuza devam edebilirsiniz.

Görev yapmak için sokak yarışı girdim. Altımda lotus evija var. Ortalama üstü NPC ve denge kontolü ile oynuyorum. Ama ben frenlemelere bakarak viraj almama rağmen kenara uçuyorum veya yanımdaki NPC benden daha hızlı şekilde kaymadan beni geçiyor. Nedeni ne bunun?

Manuel vitese al viraja girerken vites düşür :)

Yeni konular

Geri
Yukarı