Forza Horizon 5'te en iyi yarış arabası hangisidir?

Str0xy

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, şu an bildiğim kadarıyla en hızlısı jesko ve ben bu arabayı aldım. Ancak Horizon festival alanında adamlarla pistin sonuna kadar yarıştığımda beni geçiyorlar. Top Speed Setup'ı kurdum ve 490 km/h hız yapıyor ancak sanırım kalkışı o kadar hızlı değil. Bu yarışı hangi arabayla yenebilirim karşı tarafta bir spor araba var ancak hangi model olduğunu bilmiyorum. 3 seferdir beni yeniyor sinir oldum :).

Son düzenleyen: Moderatör:
Forza 4 de Ferrari 599xx Vardı ama 5 hiç oynamadım
Bildiğim kadarıyla 4'de de en hızlı jesko olacaktı ancak hata sebebiyle ferrari oldu. Fh5'de durumlar farklı bildiğim kadarıyla. Top Speed'i aşırı yüksek olmasa bile kalkış konusunda kusursuz olup tam bir pist arabası lazım aslında bana.

Bildiğim kadarıyla 4'te de en hızlı jesko olacaktı ancak hata sebebiyle Ferrari oldu. FH5'de durumlar farklı bildiğim kadarıyla. Top Speed'i aşırı yüksek olmasa bile kalkış konusunda kusursuz olup tam bir pist arabası lazım aslında bana.

FH4 de en hızlı araba Ferrari 599xxe onun altında ise jesko var FH5 de öyle olması gerek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Feruri 599xxxx denedin mi 5'te ? Bir de kalkış olarak Toyota Supra kullanabilirsin harikadır. Arkaya drag tekeri ve orijinal motorunu dibine kadar doldurursan, 4 çeker yaparsan kalkışta karşında kimsenin şansı olmaz gibi.

Feruri 599xxxx denedin mi 5'te ? Bir de kalkış olarak Toyota Supra kullanabilirsin harikadır. Arkaya drag tekeri ve orijinal motorunu dibine kadar doldurursan, 4 çeker yaparsan kalkışta karşında kimsenin şansı olmaz gibi.
Hocam izlediğime göre top speed olarak jesko 1 numara şuan oyunda. Ya Supra'da çok güzel bir setup bulmuştum 10 ileri vites şeklinde. Araç o kadar hızlı kalkıyordu ki anlatamam. Maalesef kaybettim sonrasında :(.

Forza Edition Sesto Elemento en iyilerden. Müzayede evinden alabilirsin veya şans çarklarından çıkıyor ama şans çarklarına nerf geldiğinden beri çıkma ihtimali bayağı düştü.

Hocam izlediğime göre top speed olarak jesko 1 numara şuan oyunda. Ya Supra'da çok güzel bir setup bulmuştum 10 ileri vites şeklinde. Araç o kadar hızlı kalkıyordu ki anlatamam. Maalesef kaybettim sonrasında :(.
Kendiniz de yaparsınız ayrıca az vites daha iyi sürekli vites geçirmek hız kaybı yapar 6 ileri kullanın. Drag çizgisinde topspeed e ihtiyacınız olmayacak ayrıca vites ayarları ile çoğu araba jeskonun top speedini yakalar.

Geri
Yukarı