Forza Horizon DLC tavsiyesi

Erenberkk

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, Forza Horizon 4 standart Edition sahibiyim Steam üzerinden DLC almak istiyorum ama bir türlü karar veremedim, beğendiğiniz güzel bulduğunuz DLC'leri söyler misiniz?

Aklımdaki DLC'ler:
  • VIP.
  • Fortune ısland.
  • Lego Speed champions.

Ultimate'de bunlar oluyor mu? Ultimate ile Standart arasındaki fark DLC mi? Bende Ultimate var da ekstradan DLC almam gerekir mi?

Ultimate'de bunlar oluyor mu? Ultimate ile standart arasındaki fark DLC mi? Bende Ultimate var da ekstradan DLC almam gerekir mi?

Forza Horizon 4 Ultimate Edition dijital yığını tam oyunu, car Pass, VIP üyeliği, Formula drift araç paketi, best of bond araç paketi ve servet adası ile lego® Speed champions oyun genişletmelerini içerir.
Ultimate'de bunlar oluyor mu? Ultimate ile standart arasındaki fark DLC mi? Bende Ultimate var da ekstradan DLC almam gerekir mi?

Microsoft'ta böyle yazıyor, ek olarak araba DLC'lerini alabilirsin.

Forza Horizon 4 Ultimate Edition dijital yığını tam oyunu, car Pass, VIP üyeliği, Formula drift araç paketi, best of bond araç paketi ve servet adası ile lego® Speed champions oyun genişletmelerini içerir.

Daha fazla araba DLC'si var mı?
Yok bende Forza ama başkasına yardım etmek istediğimde aklımda dursun.
Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı