Forza Motorsport 6 Apex Low ve Ultra Aynı FPS Sorunu

Daha fazla  
Sistemim:

İntel i7700HQ
GTX 1050
16GB DDR4RAM
Win 10

Arkadaşlar Forza Motorsport 6 Apex oyununda low 30 ultrada 30 FPS veriyor. V-SYNC kapalı halde ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Technopat korsan oyuna destek vermez. Çözüm için ise BIOS ayarlarına girin. Graphic Video Share veya Agp aperture yazan yere girin. Ayrılmış Vrami arttırın.
Tamam o zaman özür dilerim. Korsan için ben BIOS'u bozmak istemiyorum. Her şeyi komutlar halinde söylersen sevinirim. PC'den anlarım ama yazılımsal şeyleri bozmaktan korkuyorum.

Bu arada BIOS'tan çıkmak için exit vs. mi var yoksa güç tuşundan mı kapatılıyor PC?

Arkadaşlar yardım edin. BIOS'a giriyorum F1, F2, F9, F10, F11 ve enter seçeneği çıkıyor. Laptop HP arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.

Tamam o zaman özür dilerim. Korsan için ben BIOS'u bozmak istemiyorum. Her şeyi komutlar halinde söylersen sevinirim. PC'den anlarım ama yazılımsal şeyleri bozmaktan korkuyorum.

Bu arada BIOS'tan çıkmak için exit vs. mi var yoksa güç tuşundan mı kapatılıyor PC?

Arkadaşlar yardım edin. BIOS'a giriyorum F1, F2, F9, F10, F11 ve enter seçeneği çıkıyor. Laptop HP arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.
BIOS bozulmaz. Yapamazsanız sıfırlarsınız BIOS'a bir şey olmaz.

Biraz geç olucak fakat ama eğer laptopsa kullanılan ekran kartını bazı oyunlar için elle seçmeniz gerekebiliyor. Bunuda Nvidia Denetim Masası'na girip ordan oyunun exe'sini ekleyip Yüksek Performanslı Nvidia işlemcisini seçmeniz lazım. Sorun çözüldüyse en azından diğer arkadaşlarada yardımcı olur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı