Fotoğraf çektikten sonra verilen efektin güncelleme ile çözülmesi

OnurDoğan63_19

Hectopat
Makaleler
4
Arkadaşlar merhaba, daha önceki iOS sürümlerinde iPhone 13 ile çektiğim fotoğrafa 1-2 saniye içinde yapay zeka renklendirme uyguluyordu.
Bu durum çok rahatsız edici idi. Çünkü IPhone'u diğer cihazlardan ayıran zaten önemli bir özellikle güzel fotoğraflar çekebilmesiydi.
iOS 17.4 kullanıyorum şu an birkaç fotoğraf çektim efekt uygulamadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle mutlu musun yoksa eskisi gibi efekt neden uygulamıyor onu mu soruyorsun tam anlayamadım? Soru kategorisinde açılmış bir konu.
Ayarlar-Fotoğraflar- Full HDR görüntüle ayarını kapatırsan efekt yapma büyük oranda azalıyor. Şu anda da Anlık olarak Bug olduğunu düşünüyorum yeniden başlattığında sonraki çekeceğin fotoğraflara efekt uygulayacaktır.

Full HDR Görüntüle ile bu dediğimin uzaktan yakından alakası yoktur. Efekt yapma şuan kapanmış diyorum.
Üstü tekrar oku. Yapay zekanın galeride fotoğrafı işlemesinden bahsediyorsun de mi doğru anladım? Efekt dediğin bu yani. Şu an sende bu olay olmuyor. Tekrar tane tane diyorum:
Telefonda Bug var büyük ihtimalle kapatıp açtığında bundan sonraki fotoğraflarında yine yapay zeka devreye girecektir. Girmezse de yazılım güncellemesi ile çözülür. Bundan memnun değilsen de dediğim ayarı kapatırsan efekt uygulanmayacaktır.

Üstü tekrar oku. Yapay zekanın galeride fotoğrafı işlemesinden bahsediyorsun de mi doğru anladım? Efekt dediğin bu yani. Şu an sende bu olay olmuyor. Tekrar tane tane diyorum:
Telefonda Bug var büyük ihtimalle kapatıp açtığında bundan sonraki fotoğraflarında yine yapay zeka devreye girecektir. Girmezse de yazılım güncellemesi ile çözülür. Bundan memnun değilsen de dediğim ayarı kapatırsan efekt uygulanmayacaktır.
Dostum sen benim dediğini okumuyorsun asıl, bunun onunla alakası yok diyorum inatla aynısını yazıyorsun. O ayarın açık veya kapalı olmasının dediğim şeyle uzaktan yakından alakası yoktur.

Yeni konular

Geri
Yukarı