Fotoğraf ile bir şey yapılabilir mi?

Yasin252

Hectopat
Bugün kızın biri mesaj attı. Tuhaf tuhaf konuştu. Sonra anlamadan gitti. Sonra onun takip ettiği başka bir kız yazdı onla muhabbetti sürdürdük fotoğraf istedi ben de ilk onun atması konusunda aşırı ısrar ettim. Fakat inat ile atmadı, ben de illallah deyip attım fotomu. 20 dakika yazmadı. Ben de aynı olayı kendisinden isteyince atmayacağını söyledi, ben de küfredip engelledim. Şimdi konu çok tuhaf biliyorum ama korkum fotoğrafım ile oynaması. Sizce bir şey yapabilir mi? Hesabın bot olduğundan da şüpheleniyorum.

Sosyal medyada falan fotoğraf dolu zaten, öyle bir şey için uğraşmazdı bence. Pek sıkıntı olacağını sanmam.

Tabii kafanıza tencere koyup fotoğraf atmadıysanız.

Müstehcen içerikli bir fotoğraf değilse napabilir ki?

Müstehcen içerikli bir fotoğraf değilse ne yapabilir ki?

Değil zaten normal fotoğraf ama kızlarla pek konuşuklugum olmadıği için korktum nedense.
Fotoğrafın nasıl bir fotoğraf olduğuna bağlı.

Normal düşündüğünüz gibi değil.
Sosyal medyada falan fotoğraf dolu zaten, öyle bir şey için uğraşmazdı bence. Pek sıkıntı olacağını sanmam.

Tabii kafanıza tencere koyup fotoğraf atmadıysanız.

Yok canım kafayı yemedim :)
Hocam çıplak fotoğraf göndermediyseniz bence bir şey yapamaz.

Atmadım ahlakımı kaybetmedim.
Oynaması derken? Yaymasından bahsediyorsanız suç olur onu söyleyebilirim. İlk konuşmalarda da fotoğraf atılmaması taraftarıyım.

Normalde kızlarla hiç konuşukluğum yok ama tanışmak isteyince bende kırmak istememiştim ama pişman olduğumu söyleyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı