Fotoğraf makinesini webcam olarak kullanma

USB bağlantısı yok mu? USB yoksa bu programla kullanamazsınız maalesef. :/ Başka bir çözümü var mı bir bakayım.
USB var sanırım, ya çıkış Mini-USB.
mini-usb-kablo-50cm-8993-31832-89-B.jpg

Hocam onun yerine 100-200 TL arası bir webcam baksanız nasıl olur?
Hocam Webcam alacağım parayada mikrofon almayı düşünüyordum.

USB var sanırım, ya çıkış Mini-USB.
mini-usb-kablo-50cm-8993-31832-89-B.jpg

Hocam Webcam alacağım parayada mikrofon almayı düşünüyordum.

USB bağlantısı varsa USB ile bağlayın, Webcam Utility programını indirin ve bir deneyin, bu model desteklenenler listesinde olmadığı için çalışır mı çalışmaz mı denemeden bilemeyeceğiz.

USB bağlantısı varsa USB ile bağlayın, Webcam Utility programını indirin ve bir deneyin, bu model desteklenenler listesinde olmadığı için çalışır mı çalışmaz mı denemeden bilemeyeceğiz.
Şöyle bir şeyde var. Bu makine pille çalışıyor, bataryası yok. Buna bir aparat lazım ve prizden çalışması lazım. Onu nasıl halledebiliriz?

Şöyle bir şeyde var. Bu makine pille çalışıyor, bataryası yok. Buna bir aparat lazım ve prizden çalışması lazım. Onu nasıl halledebiliriz?

Pil yuvasını biraz modifiye edip, uygun değerlerde bir adaptör kullanabilirsiniz ama pil yuvasına bir şeyler lehimlerseniz bu sefer de pille çalıştırmak istediğinizde tekrar sökmeniz gerekir. "Telefon bataryasız nasıl çalıştırılır" gibi bir arama yaparsanız(Youtube'da) karşınıza çıkacak videolar ile aynı mantık aslında ama doğru değerlerde bir adaptör kullanmaya dikkat edin.

eos rp var bende cihaz destekliyor bu muhabbeti ama webcam utiliy uygulaması açılmıyor kamerayı bağlıyorum sadece siyah bi görüntü var eos utiliy'de canlı çekim açınca görüntü geliyor oraya ama webcam olarak hiçbir görüntüyü alamıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı