Fotoğraf makinesini Webcam olarak kullanmak

Mel7h

Hectopat
Elimde Sony DSC-HX300 fotoğraf makinesi var. Bunun ile canlı yayın açmak istiyorum. Kamera biraz eski olduğu için PC'ye görüntüyü yansıtmak için driver yok. Ben bunu ne ile bilgisayarıma yansıtabilirim? Yansıtırsam 2 3 saat açık kalırsa lens sorun yaratır mı? İnternetten birkaç yabancı video izledim kameranın pil durumunu vs. her şeyi gösteriyor bende gösterir mi? Ayrıca kameramın Micro HDMI girişide var.

Lens sorun yaratır mı bilmiyorum ama kameranı bilgisayar otomatik tanımlarsan streamlabs veya obs de pil süresi vs gözükmez. Oldu ki gözüktü streamlabs veya obs kameranı kırapabilirsin.

Elimde Sony DSC-HX300 fotoğraf makinesi var. Bunun ile canlı yayın açmak istiyorum. Kamera biraz eski olduğu için PC'ye görüntüyü yansıtmak için driver yok. Ben bunu ne ile bilgisayarıma yansıtabilirim? Yansıtırsam 2 3 saat açık kalırsa lens sorun yaratır mı? İnternetten birkaç yabancı video izledim kameranın pil durumunu vs. her şeyi gösteriyor bende gösterir mi? Ayrıca kameramın Micro HDMI girişide var.

Sanırım bir aparat gerekli PC'ye bağlanması ve görüntüyü aktarabilmek adına. Ondan sonrası zaten kolaydır Webcam olarak gösterip kullanılabilir.
Şöyle bir aparat gerekli yanlış bilmiyorsam. USB / av bağlantı kablosu.

Örnek videosu şurada:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı