Fotoğraf makinesini webcam olarak kullanma

Yolları var ama onun yerine yeni bir webcam ya da Canon kamera almanı tavsiye ederim.

Kendi sitesinde EOS webcam Utility uygulamasını denediniz mi? Edindiğim kaynaklara göre Canon olan tüm modellerde kullanılabiliyormuş.
Link: Canon EOS Webcam Utility Yazılımı - Canon Eurasia
Kaynak: Canon kamera sahipleri için cihazlarını web kamerası gibi kullanma fırsatı - Teknoblog

EOS webcam Utility ile kamerayı webcam olarak kullanabilirsiniz, ben bu şekilde kullanıyorum birkaç ufak problemi var ama genel olarak iyi.(powershot A810'u desteklenenler listesinde göremedim ama bir deneyebilirsiniz.)

O uygulama arkadaşın kamerasını kullanabileceği bir uygulama değil diye biliyorum. (bazı modelleri kapsıyor)

Yolları var ama onun yerine yeni bir webcam ya da Canon kamera almanı tavsiye ederim.

O uygulama arkadaşın kamerasını kullanabileceği bir uygulama değil diye biliyorum.

Bazı PowerShot modellerini destekliyor, A810 desteklenenler listesinde yok ama denenebilir, çünkü benim kamera da desteklenenler listesinde yoktu.(EOS 250D) ama Rebel S3 desteklendiği için kullanabiliyordum, belki burada da benzeri bir durum olabilir, denemekten bir şey olmaz.

EOS Webcam Utility ile kamerayı webcam olarak kullanabilirsiniz, ben bu şekilde kullanıyorum birkaç ufak problemi var ama genel olarak iyi.(PowerShot A810'u desteklenenler listesinde göremedim ama bir deneyebilirsiniz.)

Kendi sitesinde EOS Webcam Utility uygulamasını denediniz mi? Edindiğim kaynaklara göre Canon olan tüm modellerde kullanılabiliyormuş.
Link: Canon EOS Webcam Utility Yazılımı - Canon Eurasia
Kaynak: Canon kamera sahipleri için cihazlarını web kamerası gibi kullanma fırsatı - Teknoblog

O uygulama arkadaşın kamerasını kullanabileceği bir uygulama değil diye biliyorum. (bazı modelleri kapsıyor)
Bazı PowerShot modellerini destekliyor, A810 desteklenenler listesinde yok ama denenebilir, çünkü benim kamera da desteklenenler listesinde yoktu.(EOS 250D) ama Rebel S3 desteklendiği için kullanabiliyordum, belki burada da benzeri bir durum olabilir, denemekten bir şey olmaz.
Peki nasıl bağlıyoruz? Bende sadece A/V Digital çıkışı var, ve pille çalışıyor kamera.

Yeni konular

Geri
Yukarı