Fotoğraf netleştirilebilir mi?

MehmetCAN05

Hectopat
Arkadaşlar geçen gün babam bana rahmetli olan dedemin ve babannemin bulunduğu bir fotoğrafı netleştirebilir misin eğer netleştirebilirsen netleştirdiğin fotoğrafı büyütmek isterim dedi, sizce fotoğrafın orijinalliği bozmadan hem kalitesel açıdan hem de netleştirme açısından bir ilerleme kat edilebilir mi?

Remini uygulamasini dene derim. Allah rahmet eylesin.

Arkadaşlar geçen gün babam bana rahmetli olan dedemin ve babannemin bulunduğu bir fotoğrafı netleştirebilir misin eğer netleştirebilirsen netleştirdiğin fotoğrafı büyütmek isterim dedi, sizce fotoğrafın orijinalliği bozmadan hem kalitesel açıdan hem de netleştirme açısından bir ilerleme kat edilebilir mi?
dijital mi fotoğraf mı dostum?

Öncelikle Allah rahmet eylesin bulanık fotoğraf nasıl netleştirilir bilmiyorum ama şu videoyu buldum umarım işine yarar
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı