Fotoğraf shop için Adobe IPS monitör önerisi

Voyndex

Kilopat
Daha fazla  
Fotoğrafçılıkla uğraşıyoruz, baskıda aynı rengi elde edemediğimiz için IPS Adobe RGB monitör arıyoruz. Baskıda aynı rengi elde edebilmemiz gerekli ancak ikinci planda oyun da oynanacak bir monitör. Bütçemiz en fazla 5.000TL ve ek olarak

ViewSonic VX2758-2KP-mhd 27" 144Hz 1ms nasıldır sizce beklentilerimizi karşılar mı ?​

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba öncelikle siz fotoğraf çıktısı alacaksanız eğer Adobe RGB %100 destekleyen bir monitör almalısınız. Genelde bu tür monitörler oyun için düşünülmemiştir. Benim tavsiyem size fiyat performans ürünü Adobe RGB'yi destekleyen IPS bir monitör ( Dell UP2516D veya UP2716D, yanına da oyun için % 100 sRGB ya da % 72 NTSC olan min. 144 Hz 1 mslik 24-25 inçlik monitör almanı ve çift ekran kullanmanız. Aynı zamanda size ekran kalibrasyon cihazı da lazım olacak bunun içinde bir bütçe ayırmalısınız. Tavsiye ettiğim bilgiler fiyat performans düşüncesi eğer para sorun değil diyorsanız ASUS PROART 32 PA329C bu ürüne de bakabilirsiniz.

Fotoğrafçılıkla uğraşıyoruz, baskıda aynı rengi elde edemediğimiz için IPS Adobe RGB monitör arıyoruz. Baskıda aynı rengi elde edebilmemiz gerekli ancak ikinci planda oyun da oynanacak bir monitör. Bütçemiz en fazla 5.000TL ve ek olarak

ViewSonic VX2758-2KP-mhd 27" 144Hz 1ms nasıldır sizce beklentilerimizi karşılar mı ?​

Bu ürün işinizi profesyonel anlamda görmez bilginiz olsun.

Son düzenleme:
Ben ozellikle fotograf duzenlemesi icin, mat, yansimasi olmayan, hz'i onemli olmayan, ama gamut araligi o zamana gore en genis olan Dell 3008 WFP kullaniyordum 12 sene once...

Hala da kullaniyorum :)

Geri
Yukarı