Fotoğrafı animeye çeviren uygulama nedir?

Melys

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Antalya
Daha fazla  
Son zamanlarda çok görüyorum böyle fotoğrafları animeye çeviriyorlar. Bir tarz var hep aynı tarz şeklinde Atatürk'ü vesaire animeye çeviriyorlar nasıl yapılıyor bilgisi olan var mı?

İki farklı fotoğrafımla denedim. Saçlarım uzun ama fotoğraflardaki kadar değil. :D Ek olarak 2. fotoğrafta neden gözüm kırpmış bilmiyorum. Normalde gözlerim açık fotoğrafın orijinalinde.
Eki Görüntüle 1592516Eki Görüntüle 1592517
kanka saç kesiminin bi adı var mi ya da nasıl kestiriyosun? biliyorum normalde fotoğraftaki gibi olmadığını ama tahmin ettigim gibidir. Benim saçımda seninkine benzerdir muhtemelen. Şuan böyle ama çok uzarsa tekrar bu görünümü yakalamam için soruyorum nasıl kestiriyosun ya da kesimin bi adı var mı söylersen çok sevinirim.

kanka saç kesiminin bi adı var mi ya da nasıl kestiriyosun? biliyorum normalde fotoğraftaki gibi olmadığını ama tahmin ettigim gibidir. Benim saçımda seninkine benzerdir muhtemelen. Şuan böyle ama çok uzarsa tekrar bu görünümü yakalamam için soruyorum nasıl kestiriyosun ya da kesimin bi adı var mı söylersen çok sevinirim.
daha çok birinci fotoğraftakine benziyor onu kastediyorum.

Kanka saç kesiminin bir adı var mi ya da nasıl kestiriyosun? Biliyorum normalde fotoğraftaki gibi olmadığını ama tahmin ettigim gibidir. Benim saçımda seninkine benzerdir muhtemelen. Şu an böyle ama çok uzarsa tekrar bu görünümü yakalamam için soruyorum nasıl kestiriyorsun ya da kesimin bir adı var mı söylersen çok sevinirim.
Yanları aldırıp üstlere dokundurmuyorum .d. Muhtemelen tahmin ettiğin gibi değil.

Saçlarım böyle.
WhatsApp Image 2022-12-09 at 4.33.23 PM.jpeg

aslında benziyor gerçekten yanları al üstler kalsın mi diyosun :D
Evet.

aslında benziyor gerçekten yanları al üstler kalsın mi diyosun :D
Üstleri baya uzun süredir uzatıyorum aslında. Toplayınca yanlar açıkta kalmış oluyor daha çok yakıştığını düşünüyorum bana, o yüzden yanları aldırıyorum. Üstleri salınca da bu şekilde oluyor. Arkada açık yok. Arkayı da üstler kapatıyor :D

Daha uzundu, bu kısalmış hali.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı