Fotoğrafı halı desenine çevirme programı

Yetmish_Yedi

Hectopat
Daha fazla  
Ben uzun zamandır bır program arıyorum. Aradığım programa manzara resmını yüklüyorsun ve oda sana hazır şekılde halı desenı olarak verıyor. Tam anlatamadım ama altta resım attım. Bana o program lazım. Bır kışıde var ama çok fazla para ıstıyor. Resımdekı renklerı bır sayı ıle belirliyor (mesela yeşıl 1, mavı 3).

7.jpg
6.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım fotoğrafı piksellere ayırmış, sonra her bir piksel renge sayısal bir değer atamış ve en sonra onu halı dizaynı olabilecek şekile sokmuş.

Evet aynen öyle. Varmi bildiğin program
Tanidiğim biri kullaniyor. Programin anahtari var diyor. Tek kişlik. Eğer ondan kopyasini alirsam. Anahtarsiz girme imkanim varmi. Yani programi anahtar istemeden kurmak mümkünmü. Bir hack yaparak

Evet aynen öyle. Varmi bildiğin program
Tanidiğim biri kullaniyor. Programin anahtari var diyor. Tek kişlik. Eğer ondan kopyasini alirsam. Anahtarsiz girme imkanim varmi. Yani programi anahtar istemeden kurmak mümkünmü. Bir hack yaparak
Üzgünüm öyle bir bilgim yok, tanıdığınız kişiden programın ismini öğrenin ve satın almanız en kolayı olacaktır. Ondan değil üreticisinden satın alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı