Klasörü DLL'ye çevirme

Öyle bir işlem mümkün değil, amacınızı söyleyin öneri sunalım.

Bir SA:MP sunucusunda hile koruması geliştiriyorum. Oyuna mod olarak yüklenen bir hile dosyasını yani klasörünü DLL'e çevirip sunucuda çalıştırabiliyorlar. Ancak bildiğiniz gibi bir hileci hiçbir şekilde o dosyaları kimseye vermez. O yüzden o klasörü DLL'e çevirmeliyim ki sunucuya onun korumasını yapabileyim.
SA:MP yazmışım pardon, Minecraft olacaktı.

Bir SA:MP sunucusunda hile koruması geliştiriyorum. Oyuna mod olarak yüklenen bir hile dosyasını yani klasörünü DLL'e çevirip sunucuda çalıştırabiliyorlar. Ancak bildiğiniz gibi bir hileci hiçbir şekilde o dosyaları kimseye vermez. O yüzden o klasörü DLL'e çevirmeliyim ki sunucuya onun korumasını yapabileyim.
SA:MP yazmışım pardon, Minecraft olacaktı.
Hocam hilecinin klasörü DLL'e çevirdiğini nereden biliyorsunuz? Dosyayı çevirebilir ama klasör çevirilemez. Çünkü bir uzantısı yok. Yani Windows buna izin vermez.

Klasörün içeriği nedir? Klasörü arşiv olarak kaydedip uzantısını .dll yapabilirsiniz ama o şekilde yaptıklarını sanmıyorum, o şekilde çalıştırmazlar sunucuda. Klasörün içindeki dosyaların formatı nedir?

Direkt olarak o dosyaları .dll formatında çeviriyor olabilirler. Visual Studio ile çevirip o dosyaları kullanabilirsiniz diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı