Fotoğraflarımı +18 sitelere atıyorlar

Hocam linki açtınız mı? Aynı zamanda link nasıl bir linkti. +18 sitesine ait miydi? Yoksa bilinmedik bir link mi idi? Sizi korkutuyor olabilirler sadece.
18 yaşında bir abi var tanıdık VirusTotal ile tarattı temiz gir bakalım dedi SS attı hatta devam et diyordu tıklamadım kapattım.

İnternet üzerinden ne yapabilirsiniz ki?

Haklısınız.
Ya şu ana kadar hiçbir şey olmadı. Laf atıyorlar fotoğrafın şu sitede bu sitede diye. YouTube'da bot yorumlar olur mu sizce? Troll hesaplar falan var dedi bir arkadaş. Chat'te yazdığımı gördükten sonra böyle bir şey dediler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sosyal mecralarda birinden izinsiz fotoğrafını profil fotoğrafı yapmak 2 ila 4 yıl arasına dayanırken izinsiz fotoğrafı paylaşmak kim bilir kaça tekabül eder, yakın zamanda en yakın polis birimine başvurun.

Öyle her önüne gelen SA-MP oyuncusuna kişisel hayatından bilgilerini paylaşırsan olacağı budur geçmiş olsun.
Arkadaşlar sağolsun burdan bir arkadaş yardımcı oldu attıkları site virüslü ve bozuk çıktı devam basınca 404 Not Found dedi ve önceki yaptıkları ise beni trollemişler hesabım çalındı sandım halbuki hesabım kurallara uymadığı gerekçesiyle kapatılmış.Onlar da korkmam için biz yaptık demişler ve onların çetelerin de bı arkadaş vardı seni trollediler dedi hepinizin yardımı için teşekkürler. ♥️

Yeni konular

Geri
Yukarı