Fotoğraflarınızı Düzenlemek İstiyorum

Merakla bekliyorum hocam.

Dosya Ekleri

• IMG-20210605-WA0031.jpg
    IMG-20210605-WA0031.jpg
    70 KB · Görüntüleme: 39
1 2 tane fotoğrafın renk düzenlemesine ihtiyacı var.

Mobil fotoğraf düzenleme uygulamalarının çoğuna hakim sayılırım. Hatta bir örnek sunmak için de odamda biraz önce çektiğim fotoğrafı düzenledim ve öncesi-sonrası olarak gif haline getirdim. Fotoğraf düzenlemeleri ile kazanç sağlamak istiyorum işin açığı. Bu gibi düzenlemelerle kazanç sağlayabilir miyim? İlk olarak 5 kişinin falan fotoğrafını referans amaçlı ücretsiz düzenlemeyi düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Referans Fotoğraf #1

Fotoğraf HD: ob2dvdc.jpg
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
hghg.jpg

Bunu yapabilir misin?

Merakla bekliyorum hocam.
HD Fotoğraf: https://i.hizliresim.com/ao2pvil.jpg
HD Fotoğraf: https://i.hizliresim.com/11lk0rz.jpg
Hevesinizi kırmak istemem ama arkaplan değiştirmek harici bir şey yok ortada. Bununla gelir elde edebilir misiniz pek sanmıyorum.
Hocam fotoğraflara dikkatli bakmamışsınız. 1-2 arkadaşın fotoğraflarının çözünürlükleri çok düşüktü, önce onların çözünürlüklerini yükselttim. Daha sonra arkaplan değiştirme işlemi yaptım ve bu değişikliğin sırıtmaması için renk uyumunu düzenledim. Bindirme yaptım ve skeç ekledim. Takım elbiseli fotoğrafa sahip olan arkadaşın fotoğrafında da yüzüne tebessüm ekledim ve sakallarını biraz daha gürleştirdim. Yani yüzeysel olarak değil, ince detaylara da dokundum.

Hocam 5 kişinin fotoğraf düzenlemesini yaptım zaten. Eğer isterseniz basit düzenlemeleri ücretli şekilde yapabilirim. 1 adet fotoğraf -> 3 TL

Son düzenleme:
Öncelikle teşekkür ederim.
HD Fotoğraf: https://i.hizliresim.com/ao2pvil.jpg

Hocam fotoğraflara dikkatli bakmamışsınız. 1-2 arkadaşın fotoğraflarının çözünürlükleri çok düşüktü, önce onların çözünürlüklerini yükselttim. Daha sonra arkaplan değiştirme işlemi yaptım ve bu değişikliğin sırıtmaması için renk uyumunu düzenledim. Bindirme yaptım ve skeç ekledim. Takım elbiseli fotoğrafa sahip olan arkadaşın fotoğrafında da yüzüne tebessüm ekledim ve sakallarını biraz daha gürleştirdim. Yani yüzeysel olarak değil, ince detaylara da dokundum.
Hocam arkadaşın yorumundan gerçekten etkilenmiş olmalısınız ki sakalı gerçekten gürleştirmişsiniz(!).
Emeğe saygım var ama fark yaratıcam diye zorlamışsınız belli. Gerçekten orijinalinden bariz daha kötü ve yapmacık olmuş.
Hocam 5 kişinin fotoğraf düzenlemesini yaptım zaten. Eğer isterseniz basit düzenlemeleri ücretli şekilde yapabilirim. 1 adet fotoğraf -> 3 TL
Hayırlı işler sizee.

Öncelikle teşekkür ederim.

Hocam arkadaşın yorumundan gerçekten etkilenmiş olmalısınız ki sakalı gerçekten gürleştirmişsiniz(!).
Emeğe saygım var ama fark yaratıcam diye zorlamışsınız belli. Gerçekten orijinalinden bariz daha kötü ve yapmacık olmuş.

Hayırlı işler sizee.
Arkadaş sadece arkaplanı değiştirdiğimi söylemiş. Bende sadece bunu yapmadığımı göstermek için sizin fotoğrafınız üzerinde kullandım. Sizin fotoğrafınıza yakışmamış olabilir fakat ben burada yapabildiğim şeyleri göstermek adına fotoğraflarınızı kullandım. Referans fotoğraflarda yakışmış ya da yakışmamış benim için pek önemli değil. Çünkü her yüz şekli birbirinden farklı ve kimine yakışan başkasına yakışmayabiliyor. Yorumunuz için de teşekkür ederim.

Geri
Yukarı