Fotoğraftaki bere nereden alınabilir?

Sipitipo

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS DUAL RX6600
Ryzen 5 5500
16 GB DDR4 XPG RAM
ASUS B550-A PRİME
550 WATT FSP PSU
VENTO VG11 KASA
KİNGSTON 1 TB M2 SSD
1703441461396.png

Arkadaşlar The Long Dark sevdiğim için böyle bir bere almak istiyorum, parası önemli değil. Sadece para karşılığı örüp bana yollayacak bir yere ihtiyacım var. Zaten bir bere almak istiyordum aklıma The Long Dark'daki bere geldi, ben de almak istedim o yüzden bilen var mı?
1703441461396.png

Toplu siparişe açıkmış bu link lakin biraz daha kurcalarsanız bulursunuz hocam

Long Dark'ı pandanın YouTube tekrarlarından 2018'de falan izliyordum. O sıralar çok hoşuma giderdi bu bere, biraz araştırdığımda eski bir model olduğunu öğrendim.
Günümüzde yaygın bir tasarım değil ve canada souvenir mağzalarında benzer tasarımlarda ürünler var. Fiyatları 15-25 Kanada doları ve kargo tutuyor.
En iyisi tandığınız ATK'ı ören bir teyze veya akraba bulup rica etmek.
En güzelinden IP'ler alıp bunu örecek kişiye hem fazla IP hediye edin, hem de kaliteli bir bereniz olmuş olsun.

Eki Görüntüle 2063831

Arkadaşlar The Long Dark sevdiğim için böyle bir bere almak istiyorum, parası önemli değil. Sadece para karşılığı örüp bana yollayacak bir yere ihtiyacım var. Zaten bir bere almak istiyordum aklıma The Long Dark'daki bere geldi, ben de almak istedim o yüzden bilen var mı?
Eki Görüntüle 2063831

Fotoğraftaki ürünü bir arkadaşın annesi örmüş linki burada Item adı: Yırtık yün bere Yer: Alaska 3 yıl önce bulabilirsen bul dostum.

Minimum 100 adet limit var.
185 dolar.

Fotoğraftaki ürünü bir arkadaşın annesi örmüş linki burada Item adı: Yırtık yün bere Yer: Alaska 3 yıl önce bulabilirsen bul dostum.

Minimum 100 adet limit var.
185 dolar.

Annesi ören arkadaşın Instagram'ı şu @techno_walker
Instagram'dan ulaşırsan belki yaparlar ama zor gibi iyi bir fiyata yaparlar.

Eki Görüntüle 2063831

Eki Görüntüle 2063831

Vallahi konuyu birkaç gün geç açsanız site kapanıyormuş sanırım :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı