Fotoğraftaki prizin içi kırık mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Topraklama olan prizler. İkinci el olduğunu sanmıyorum ki değil zaten. Çocuk koruması güvenlik amaçlı. Çocuklar bazen meraktan falan içine cisimler sokabilir. Çok küçük çocuk yoksa bence sıkıntı olmaz.

Topraklama olan prizler. İkinci el olduğunu sanmıyorum ki değil zaten. Çocuk koruması güvenlik amaçlı. Çocuklar bazen meraktan falan içine cisimler sokabilir. Çok küçük çocuk yoksa bence sıkıntı olmaz.

Küçük çocuk yok zaten hocam en ufak kardeşim var o da 10 yaşında. Ondan sormamıştım. Peki yanıtınız için teşekkürler. Peki bu priz topraklımı görselde gördüğünüz gibi bu prizden evin her yerinde mevcut. Aynı şekilde ailem topraklı diyor doğru mu? Ailem bu konuda rahat olduğu için ben size sormak istiyorum. Biraz pimpiriğim de tekrar teşekkürler yorumunuz için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet topraklaması var hocam.

Evet topraklaması var hocam.

Teşekkür ederim yener hocam. Son olarak acaba beni engelledeniz mi, sizi konularıma etiketliyorum ama bakmıyorsunuz. Çok rahatsız ediyordum da rica etsem engellediyseniz kaldırabilir misiniz? Bundan sonra çok etiketlemem, engellediyseniz özür dileyecektim, gereksiz mesajdan umarım ceza almam teşekkürler. Konu kapanabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Engelleme gibi bir durum yok. Müsait olduğum ve bildiğim konularda yardımcı olmaya çalışıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı