Fotoğraftaki saç stilinin adı nedir?

KarsonTR

Hectopat
Bu saç stili çok hoşuma gidiyor. Bu modelin adı falan var mı? Nasıl şeklini verebiliriz kendi saçımıza ya da berbere ne diyerek benzetebiliriz bu stili?

Dosya Ekleri

• indir (1).jpeg
    indir (1).jpeg
    3,6 KB · Görüntüleme: 178
Bu saç stili çok hoşuma gidiyor. Bu modelin adı falan var mı? Nasıl şeklini verebiliriz kendi saçımıza ya da berbere ne diyerek benzetebiliriz bu stili?
5 numara hafif fönlen beraber yana yatık, uzun alabrus.

Saçını uzatıp arkaya yatırıyorsun sadece. Yanları ara ara kestiriyorsun ki dengeyi sağla. Üstler yeterli olunca da yanları uzatıyorsun.

Tamamdır eyvallah. Benim saçlar şu an biraz uzun 2 3 aydır kestirmedim. Daha fazla uzatacağım ama bir mevzu var geriye doğru yatırırken saçlar geri kalkıyor bu zamana kadar hep sağa yatık ya da dağınık bırakmıştım. Bunun için wax falan bir şeyler kullanmak mantıklı mı?

Tamamdır eyvallah. Benim saçlar şu an biraz uzun 2 3 aydır kestirmedim. Daha fazla uzatacağım ama bir mevzu var geriye doğru yatırırken saçlar geri kalkıyor bu zamana kadar hep sağa yatık ya da dağınık bırakmıştım. Bunun için wax falan bir şeyler kullanmak mantıklı mı?
Saçına boşuna zarar verme. Taraya alışıcak. Saç arkaya alışık olmadığı için bir anda yatırıp dondurursan wax veya sprey ile kötü olur. Sen mümkün olduğuncs arkaya tara. Zaten tam uzayınca direkt arkaya atabiliceksin.

Polat Alemdar değil mi o doğru yoldasın devam et(!)🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı