Fotoğraftaki WD Blue HDD alınır mı?

Master.sh

Hectopat
Makaleler
1
WD Blue HDD almıştım 500GB ama yenilenmiş olma ihtimalini öğrenince iptal ettim. Bir tane 2.el WD Blue buldum 1TB. Satıcı ile görüştüm çok uzun sürüyor bad sector testi yapamam dedi. Sadece HDD sentiel ekran görüntüsü var. Bu SS'e göre HDD alınır mı? SS'i ekte paylaşıyorum. HDD 2016 üretim.

1659610072798.png

SSD önermeyin rica ediyorum. Depolama amaçlı kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
WD Blue HDD almıştım 500GB ama yenilenmiş olma ihtimalini öğrenince iptal ettim. Bir tane 2.el WD Blue buldum 1TB. Satıcı ile görüştüm çok uzun sürüyor bad sector testi yapamam dedi. Sadece HDD sentiel ekran görüntüsü var. Bu SS'e göre HDD alınır mı? SS'i ekte paylaşıyorum. HDD 2016 üretim.

Eki Görüntüle 1474046

Quick Scan yapabilirdi, kısa sürüyor. Ayrıca CrystalDiskInfo bilgilerini de isteyebilirsiniz.

Eki Görüntüle 1474046

sattığı fiyat eğer normaliyle arasında 100 tl fark varsa size tavsiyem ya başka satıcı bulun yada sıfır alın 2016 dan beri tam 6 sene geçti o hdd test yapılmadan alırsanız 2 hafta sonra c4 olabilir

Geri
Yukarı