Fotoğraftakinin hangi oyun olduğunu tahmin edelim

Fallout 3.

6d3e9a65-a914-4b05-9896-e50b1edf469d.png

Dosya Ekleri

• 587905ca-dcac-4962-b6e5-8b275778fc3e.png
    587905ca-dcac-4962-b6e5-8b275778fc3e.png
    1,8 MB · Görüntüleme: 15
Hem Türk lirasının değersiz olması hem de ortalama Türk oyuncularının sitemlerinin yeterli olmamasından dolayı bu oyunu bilebileceğinizi sanmıyorum. Sisteminiz ve bütçeniz yeterliyse kesinlikle deneyimlemeniz gereken oyunlardan birini bırakıyorum.

1.jpg

2.jpg
3.jpg

Hem Türk lirasının değersiz olması hem de ortalama Türk oyuncularının sitemlerinin yeterli olmamasından dolayı bu oyunu bilebileceğinizi sanmıyorum. Sisteminiz ve bütçeniz yeterliyse kesinlikle deneyimlemeniz gereken oyunlardan birini bırakıyorum.

Eki Görüntüle 1850425
Eki Görüntüle 1850426Eki Görüntüle 1850427
Bildiğim bir serinin oyunu fakat hangisi olduğunu çıkarmak zor, başka bir oyun da olabilir.
Merakla beklemekteyim.
O da vardı fakat zor olur diye atmamıştım hocam.

Battlefield 1.
Ayrıca bunu da.

Bildiğim bir serinin oyunu fakat hangisi olduğunu çıkarmak zor, başka bir oyun da olabilir.
Merakla beklemekteyim.

İsmi Starcitizen. Oyunu savaş sahnelerinden örnek verdim. Aşağıdaki videolarda Bounty Hunting (PvP) görevleri yapılıyor. Bu görevlerin dışında kargo taşımacılık, ticaret, madencilik ve birçok iş türü de mevcut. Oyun oldukça büyük bir oyun. Biraz araştırırsanız eminim ki oynamak istersiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İsmi Starcitizen.

Hmm online oyunmuş, bilememem normal fakat daha önce hiç videosuna vs. denk gelmedim.
Şans verilir diyorsunuz değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı