Fotoğraftan insan silme

arasove

Hectopat
Merhaba arkadaşlar mezuniyet fotoğrafı çekildim ancak tek çekilmeyi unutmuşum. Fotoğraftan gördüğüm kadarıyla yanımdaki arkadaş kaldırılabilir durumda. Bu konuda bana yardım edebilecek var mı? Eskiden CS6 kullanıyordum ancak şu an bilgisayarımda mevcut değil. Yardım edebilecek varsa yorum bırakırsa mailden haberleşiriz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Basit tutorial:

İlk olarak fotoğraftan nesneyi kaldıracağınız fotoğrafı seçin.
Daha sonra Cleanup.pictures web sitesine gidin.
İlgili yere nesnesini kaldırmak istediğiniz fotoğrafı yükleyin.
Continue seçeneğine tıklayın.
Fotoğrafta istenmeyen nesneyi seçin.
Download seçeneğine tıklayın.
İşlem tamamlanmış olacaktır.

Merhaba arkadaşlar mezuniyet fotoğrafı çekildim ancak tek çekilmeyi unutmuşum. Fotoğraftan gördüğüm kadarıyla yanımdaki arkadaş kaldırılabilir durumda. Bu konuda bana yardım edebilecek var mı? Eskiden CS6 kullanıyordum ancak şu an bilgisayarımda mevcut değil. Yardım edebilecek varsa yorum bırakırsa mailden haberleşiriz.

İsterseniz çözüm seçin arkadaşlarda görür.

Son düzenleme:
Daha sonra Cleanup.pictures web sitesine gidin.
Bir insanın kişisel fotoğraflarını bu tür üçüncül parti sitelere yükleyip çözüm araması ne kadar mantıklı? GIMP ve benzeri fotoğraf düzenleme yazılımları mevcutken ve bunu yapması sanıldığı kadar da zor değilken bir insanın dosyalarını bu tür sitelere elleriyle vermesini doğru bulmuyorum. Gizlilik sözleşmesini bir okusanız verilerinizi sizin izniniz dışında paylaştığını fark edersiniz.

Benim açımdan en mantıklı çözüm;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı