Fotoğraftan keylogger bulaştıktan sonra telefonu sıfırlamak virüsü silmiş midir?

boda

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Discord'dan atilan bir fotograftan keylogger yedim, birkaç saat sonra IP adresimi de ilettiler. Xiaomi Note 12 kullanıyorum telefonu fabrika ayarlarlarina cevirdim virus gitmis midir?

Son düzenleme:
Fotoğraf dediğiniz şey link mi? Linkten görmüşlerdir.

Duz gri bir fotograf bende gozukuyor sende gozukmuyor bahanesiyle tikladim taki bunu 5 saat sonra fotoyu indirmeye calistigimda baglantida keylogger yazinca fark ettim bunu soyleyincede IP vs ılettiler 😞

O ne hocam öyle? Fotoğrafa tıklayıp siteye gitmediğiniz sürece sıkıntı olmaz. Discord'dan fotoğrafa bakmaktan IP mi gidiyormuş?

Hocam yine linke falan tıklansa veya bir dosya indirilse anlarımda fotoğrafa imleç ile dokundurmak bir tık abartı olmuş.

Muhtemelen bu arkadaşa da önceden indirtmişlerdir sonra çalıştırıp korkutmuşlardır.

şey muhabbettinide duydum hocam bu fotoğraf ile evdeki tüm elektronik cihazları kontrol ediyormuş 😂

yarın felanda dünyayı ele geçirir herhalde bekliyorum fotoğraftan

Hocam yine linke falan tıklansa veya bir dosya indirilse anlarımda fotoğrafa imleç ile dokundurmak bir tık abartı olmuş.

Muhtemelen bu arkadaşa da önceden indirtmişlerdir sonra çalıştırıp korkutmuşlardır.

Şey muhabbettini de duydum hocam bu fotoğraf ile evdeki tüm elektronik cihazları kontrol ediyormuş 😂

Yarın falan da dünyayı ele geçirir herhalde bekliyorum fotoğraftan.

Komikmis.

O ne hocam öyle? Fotoğrafa tıklayıp siteye gitmediğiniz sürece sıkıntı olmaz. Discord'dan fotoğrafa bakmaktan IP mi gidiyormuş?

Sağ olun teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı