Fox TV 15. yaşını kutluyor

Fox TV, bir siyasi parti olsa Liberal Demokrat Parti'ye benzer.
Fox kim, muhalefet kim?
Bir haber kanalı değil. Ortalama bir eğlence kanalı.
Gazeteci, haberci dediğin zaten yurtta ve dünyada iyi kötü ne varsa gerçeğin peşinde olur.
İktidara yalakalık yapan hiçbir gazeteci olmaz, olamaz. Diğer kanallardaki şaklabanlara gazeteci, haberci denmez. Bizde ağırlık böyle olduğu için Kapitalizmden beslenen, vasat bir eğlence kanalını muhalif sanıyoruz.

Fox TV gayet de muhalefet kanalı evet sıkıntılar çekiliyor evet çok kötü bir yere gidiyoruz bunu bilmemiz gerek fakat işin komik tarafı mevcut iktidar şu anki muhalefet yüzünden başımızda her açıklamaların da iktidara daha çok oy kazandırıyorlar ağızlarını açmadan otursalar daha çok oy alırlar bunları eleştirmiyorlarsa tarafsız kanal falan değildir.
Eleştiriyor zaten izlemeden yorum yazdığın o kadar belliki.

O partiyi tuttuğun için bunu diyorsun. Baştaki parti tüm ülkenin yarısından oy almasına rağmen haberde sadece isyan eden kişiler oluyor o yüzden. a Haber ile hiçbir farkı yok. CNN, Habertürk, NTV vs. de taraflı, hepsi taraflı iş adamları tarafından alınmıştır. Türkiye'de tarafsız kanal diye bir şey yok, olmayacak da. Sen kendi siyasi fikirlerini destekleyen en taraflı kanallardan birini izlemeye devam et.

Arkadaşlar burada sabaha kadar yazın, akşama kadar yazın. Hiç bir şey Türk televizyonundaki haberlerin taraflılığını değiştirmeyecek. Ben "kendi" görüşlerimi ifade ediyorum. Siz mesaja "hahaha" atınca aciz duruma düşüyorsunuz. Eğer görüşümü beğenmiyorsan alıntılarsın katılmıyorum, şöyle şöyle yazarsın ama kendinizi ifade edecek kadar düşünceniz yok. Başkasından ne görürseniz onu kapıyorsunuz. Önce kendiniz aklınız ile sorgulayın, düşünün ardından siyaset konuşursunuz. Kendinizi ifade edemezseniz, aklı olan biri sizi ezer, konuşamazsınız. Ezdirmeyin kendinizi ek olarak "hahaha" spamlayınca kullanıcın fikri değişmeyecek ve o kanalın taraflı olduğu gerçeği de değişmeyecek.

Muhalefet taraftarı bir kanal olabilir fakat mesele taraflı olması değil, doğru haber yapması. İktidarı gömmek için yalan söylemeye gerek yok, ülkenin durumu ortada zaten.

Malum haber kanalından farkı bu.

Geri
Yukarı