Fox TV kapanır mı?

Nasıl yok merak ettim? A haber gibi yatıp kalkıp karşıt partilere sallama peşinde değil. Muhalif partileri de yeri gelince eleştiriyor. Bunları aynı kefeye koymak da ne bileyim.
Ne zaman denk gelsem bir şekilde hükûmete sallıyorlar. İnsanların işine geldiği için görmemesini doğal karşılıyorum tabii. Dediğim gibi yanlı kanalları izlemiyor, kendim araştırıyorum.

Ne zaman denk gelsem bir şekilde hükûmete sallıyorlar. İnsanların işine geldiği için görmemesini doğal karşılıyorum tabii. Dediğim gibi yanlı kanalları izlemiyor, kendim araştırıyorum.

Tabiki sallayacak hükümet yanlısı TV Gazete mi olur ? AKP öncesi Türkiye'yi bilmeyenler için tüm medyanın AHaberden ibaret bilinmesi normal. Muhalefet ve TV kanallarının amacı kamuoyunun hükümetin yanlışlarını bilmesidir.

Hepimiz biliyoruz ki televizyon sektöründe FOX çok önemli bir yere sahip. Yaptığı haberler akla yatkın. En azından gidip Avrupa'da ki benzin fiyatlarını 15-16 ile çarpıp Türkiye'yi zengin göstermiyor. Dizi konusunda fazla izlemem ama haber konusunda iyidir. Kapatabilme şansı olsa dahi hiçbir hükümetin totoşu yemez.

Böyle saçma kanalların kapanması lazım bence.
Aynen, onun yerine çok doğru bilgiler veren, tamamiyle tarafsız, Türkçe konuşmayı bilmeyen A Haber filan izlenmeli değil mi? Ya da 7/24 Tayyip Erdoğan öven ATV filan izlenmeli. Daha da geçtim sürekli Melih Gökçek savunan BeyazTV izleyelim.
Siz adeta gurmesiniz haber kanalları konusunda.

Tabiki sallayacak hükümet yanlısı TV Gazete mi olur ? AKP öncesi Türkiye'yi bilmeyenler için tüm medyanın AHaberden ibaret bilinmesi normal. Muhalefet ve TV kanallarının amacı kamuoyunun hükümetin yanlışlarını bilmesidir.
Maalesef, muhalefet kelimesinin anlamını bilmiyorlar. Hükümetin yanlışlıklarını söylemeyip övdükten sonra muhalefetin amacı ne? Hükümet seçimi kaybedip Muhalefet iktidar olursa bu sefer mevcut muhalefet ve TV kanalları hükümeti eleştirecek.

Geri
Yukarı