Foxconn 45CMV/45CMX/45GMX anakarta Q8200 işlemci takılır mı?

Bellekler 8 GB olursa daha rahat oynarsınız diye düşünüyorum. O oyunda 8 GB altı, bellek darboğazı yapıyor.

Bir de bende Xeon 5420 var ama bu işlemci benim anakartta çalışmadı başka bir anakartta çalıştı ama bu sefer de RAM'lerin biri çalışmadı ve 2 çekirdek olarak gördü.

8500, 8600 daha zor bulunur ve stok soğutucu ile ısınabilirler. 8400 alır geçersin.

Kanka dolapta hepsini buldum hangısı daha performanslı sence?

8500, 8600 daha zor bulunur ve stock soğutucu ile ısınabilirler. 8400 alır geçersin.
e8500 mü 8400 mü sence

peki hangi işlemciyi almalıyım e8400 mi 8500 mü 8600 mü

İkinci elde fiyat/başarım olarak en mantıklı tercih e8400. Bu işlemciyi satın alın ancak yine de akıcı valorant oynayabileceğinizin garantisini veremem. Baya eski sisteminiz var. Daha düşük bilgisayar isteyen benzer oyunları arayıp bulmanızı öneririm. Örneğin call of duty yerine, Ironsight

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Apex Legend yerine Cyber Hunter oyunları gibi

İkinci elde fiyat/başarım olarak en mantıklı tercih e8400. Bu işlemciyi satın alın ancak yine de akıcı valorant oynayabileceğinizin garantisini veremem. Baya eski sisteminiz var. Daha düşük bilgisayar isteyen benzer oyunları arayıp bulmanızı öneririm. Örneğin call of duty yerine, Ironsight

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Apex Legend yerine Cyber Hunter oyunları gibi

e 8500 alsam olurmu 150 tl e8400 le arasında fark varmıdır hangisi daha iyidir

peki hangi işlemciyi almalıyım e8400 mi 8500 mü 8600 mü
en mantıklısı e8600 olucaktır ama valorant zula gibi oyunlarda ssd kullanmanızı tavsiye ediyorum zulada sizin pc akıcı bir şelide oynatır

direk para biriktirin o ankart benim eski pc den var ekran kartı sadece 512mb destekliyor ilere güçlü bir kart takamssınız yani

Geri
Yukarı