Foxconn 45cmx anakarta işlemci önerisi

Bu bilgi %100 yanlış bence dediğin için linç edilmeyeceksin

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam o ekran kartı 650 stok saat hızında çalışıyor siz onu elinizdeki anakartla OC yaparsanız en iyi ihtimalle kartı yakarsınız. Anakartınızın kalitesine göre PSU kalitenizin de iyi olduğunu düşünmüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

O kadar param yok kanka
Şu saydığım sistemin maliyeti maksimum 1200 TL ikinci elden toplayınca.
OC neden yapayım ki?
Sistemim Ultra iyi veya Ultra kötü de olsa OC yapmam
Hocam problem orada zaten videoyu sadece izlemişsiniz. 900 MHz'lerde geziyor ekran kartı ve ona rağmen FPS yine düşük. Stok saat hızıyla o seviyeye yaklaşamazsınız bile ayrıca arkadaş işlemciyi de OC yapmış. Bu videolara aldanıp saçma harcamalar yapmayın. Paranıza yazık olur. Benim şu anda buraya yazarken kullandığım bilgisayarda Q9650 işlemci ve HD7990, 6 GB RAM var ona rağmen bi GTA V oynarken tedirgin oluyorum.

Şu saydığım sistemin maliyeti maksimum 1200 TL ikinci elden toplayınca.

Hocam problem orada zaten videoyu sadece izlemişsiniz. 900 MHz'lerde geziyor ekran kartı ve ona rağmen FPS yine düşük. Stok saat hızıyla o seviyeye yaklaşamazsınız bile ayrıca arkadaş işlemciyi de OC yapmış. Bu videolara aldanıp saçma harcamalar yapmayın. Paranıza yazık olur. Benim şu anda buraya yazarken kullandığım bilgisayarda Q9650 işlemci ve HD7990, 6 GB RAM var ona rağmen bir GTA V oynarken tedirgin oluyorum.

Benim amacım GTA 5 oynamak değil ki kuzenimle Valorant oynamak onda da zaten HD 5450 var
Zaten şu an bilgisayarımın ne kadar çöp olduğunu bilseydiniz benim yerime üzülürdünüz.

Benim amacım GTA 5 oynamak değil ki kuzenimle Valorant oynamak onda da zaten HD 5450 var
Zaten şu an bilgisayarımın ne kadar çöp olduğunu bilseydiniz benim yerime üzülürdünüz.
Hocam anladığım kadarıyla günü çıkarmaya çalışıyorsunuz. Ben tavsiyelerimde bulundum tercih sizin.
Benim de bilgisayarım pandemi başladığında çok kötüydü E2160 işlemci vardı bilgisayarımda. 6 ay para biriktirdim aldım parçaları yani sizin eğer bursunuz yoksa bir şey diyemem.

Hocam anladığım kadarıyla günü çıkarmaya çalışıyorsunuz. Ben tavsiyelerimde bulundum tercih sizin.
Benim de bilgisayarım pandemi başladığında çok kötüydü E2160 işlemci vardı bilgisayarımda. 6 ay para biriktirdim aldım parçaları yani sizin eğer bursunuz yoksa bir şey diyemem.

Bende de E2180(Pentium) vardı

O kadar param yok kanka
dediğin ekran kartı 5570 attığın ekran kartı 5770 :D?

Geri
Yukarı