Foxconn 946 7ma Sisteme RAM ve İşlemci Önerisi

Emirhan Hawk

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar, benim 7 8 yıllık eski bir bilgisayarım var, işlemcisini vede RAM'lerini yükseltmek istiyorum yapılabilcek en iyi sistem için gerekli olanları almak istiyorum. Bütçem yeterli olur. Anakart modelim: foxconn 946 7ma 2 ay önce satın aldığım ekran kartı: MSI nvidia geforce gt 730 takılı mevcut. RAM'ler:1x 1 GB 1x 2 GB. İşlemci modelim: intel dual e2220 2.40 GHz bu sistemi daha verimli yapmak istiyorum. Oyun oynayan birisiyim alıp takabilceğim şeyleri modeliyle birlikte yazarsanız teşekkür ederim şimdiden sağ olun. Not: Anakartı değiştirmem gerektiğini söylerseniz de duruma göre yenisini alabilirim arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartı mı yenileyerek başlasak ? :) Ona göre işlemci ve RAM'de alınır diye düşünüyorum. Yanlış bakmadıysam DDR2 destekli bir anakart. Güncel bir sistem toplama şansınız var mı ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı