FOXCONN A6GMV için İşlemci Tavsiyesi

a7qq

Hectopat
Daha fazla  
FOXCONN A6GMV anakartım var bu anakarta takabileceğim R9 270 ekran kartım ile darboğaz sorunumu kaldıracak bir işlemci nedir? Anakartı da değiştirip alırım farklı işlemciler fakat seneye AMD'nin çıkaracağı yeni işlemcileri bekleyeceğim ve o işlemciler ile birlikte anakartımı da değiştireceğim. O yüzden şimdilik fazla para harcamadan durumu halletmeye çalışıyorum.

Güncel

Anakartıda değiltirmeye karar verdim seneye Amd nin Zen mimarisi gelene kadar darboğazımı halletcek ve ramleri 1866 mhz de kullanabileceğim anakart ve işlemci en ucuzundan tavsiye ederseniz sevinirim

FOXCONN A6GMV anakartım var bu anakarta takabileceğim R9 270 ekran kartım ile darboğaz sorunumu kaldıracak bir işlemci nedir? Anakartı da değiştirip alırım farklı işlemciler fakat seneye AMD'nin çıkaracağı yeni işlemcileri bekleyeceğim ve o işlemciler ile birlikte anakartımı da değiştireceğim. O yüzden şimdilik fazla para harcamadan durumu halletmeye çalışıyorum.

Güncel

Anakartıda değiltirmeye karar verdim seneye Amd nin Zen mimarisi gelene kadar darboğazımı halletcek ve ramleri 1866 mhz de kullanabileceğim anakart ve işlemci en ucuzundan tavsiye ederseniz sevinirim
Anakart ve işlemci için ayırdığınız bütçe ne kadar?Ona göre tavsiye verelim.

Anakart ve işlemci için ayırdığınız bütçe ne kadar?Ona göre tavsiye verelim.
Bak bütçede sınır yok ama en ucuz halde halletmem gerekiyor çünkü bu aldıklarımı uzun sürek kullanamyacağım.Dediğim gibi zen mimarisi ile yeni nesile geçicem.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı