Foxconn G31MV Anakartta GTX 470 Çalışmıyor

Woogglee

Decapat
Paylaşmış olduğum görüntüdeki Anakart modeline sahibim:

Ekran Alıntısı.PNG

Almanya'dan gelen bir yakınım bana Gigabyte GTX470 rev. 1.0 Ekran Kartı getirmiş model tam olarak şu;

Opera Anlık Görüntü_2018-12-16_210224_www.gigabyte.com.png

Bu ekran kartını sisteme taktığımda görüntü Aaamıyorum. PSU 300W fakat ekran kartı üzerindeki fanlar vs çalıştırıyor. Yani güç alıyor çok bir bilgi sahibi de değilim açıkçası ekran kartlarında anakart uyum sorunu yoktur diye biliyorum. Bu ekran kartını başka bir bilgisayara takıp denedik ve görüntü aldık...

Güncel+ Yardımcı olacak birileri yok mu arkadaşlar ?

Son düzenleme:
Attığınız fotoğrafta bile minimum 550W veya üstü bir PSU gereklidir yazıyor.

300w Güç kaynağı ile görüntü alamazsınız, ve kaldı ki güç kaynağınızın iki adet 6 pin pcı kablosu olduğunuda düşünmüyorum, diğer çalıştırdığınız güç kaynağı sizinkinden üstündür muhtemelen, çalıştırması için illa 550w gerekmez fakat yük binince sistem kendini kapatır, siz en sağlıklı seçenek olan diğer denediğiniz güç kaynağını kendi sisteminize monte ederek deneyin. Anakarttan olup olmadığı ortaya çıkar.

Teşekkürler Azad peki ben direk gidip bir PSU alsam neye dikkat etmem gerek bir açıklık getirir misin ?
Kusura bakmayın dün giremedim mesajınızı anca görebildim, Eğer bütçeniz var ise en az 600w 80 plus güç kaynağı almayı dene, fakat öncesinde dediğim gibi her hangi bir tanıdığında var ise anakartında çalıştırmayı dene eğer sorun anakartta ise boşa masraf etmiş olma.

Kusura bakmayın dün giremedim mesajınızı anca görebildim, Eğer bütçeniz var ise en az 600w 80 plus güç kaynağı almayı dene, fakat öncesinde dediğim gibi her hangi bir tanıdığında var ise anakartında çalıştırmayı dene eğer sorun anakartta ise boşa masraf etmiş olma.

Anakart ağrızalıdır vs. diyenler oldu eğer sorun anakartta mevcut olan bir ağrıza olsa şuan hiç kullanamazdım sanırım...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı