Foxconn G31MV BIOS Güncelleme

Makaleler
18
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Foxconn G31MV anakartım için güncel BIOS dosyası arıyorum. Foxconn'un kendi sitesine giremiyorum, güncel BIOS dosyasını nereden indirebilirim? :confused:

KZaAGo.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarımda donma sorunu var.

• ANAKART:FOXCOON G31MV/G31MV-K FAB 1.0
  • İŞLEMCİ:İNTEL ENTİUM E2200 65 NM 2.20 GHz
  • SOCKET 775 LGA
  • RAM: DDR2 1024 MB TEK KANAL
  • EKRAN KARTI : ATİ READON HD 4350 512 MB 664 BİT

Nasıl bir değişiklikle hızlanır bilgisayar, anakart mı değişmeli?

Teşekkürler Recep Abi sağolasın. Seni her gün youtubeden izliyorum ve AMD işlemcili bilgisayar' ın Windows kurulumu ne zaman geleceğini söylersen sevinirim. 
Recep Abi dediklerini yaptım Fox Live Update diye bir program ile yükledim ama bir hata geldi resim olarak göndereyim.

Merhaba arkadaşlar ben anakartımı güncelleştirmek istiyorum hani bu ram sıkıntısı için update etmem lazım . Windows 7 64bit sistem . Aradım aradım bulamadım birtane buldum sanırım win7 için değil açıyorum pc donuyor tekrar başlatmak zorunda kalıyorum . Nasıl yapabilirim ?

Ustam ilkinde açmıyor sıkıntı veriyor diğerindede yüklüyorum . Masaüstüne geliyor . Açıyorum program açılmadan fare donuyor pc kitleniyor en baştan elle kapatıp açıyorum ?

Edit : Tamam usta sağolasın az karıştırdım buldum senın attığın linkte çözüm :)

Bu sorunu nasıl çzöerim 2 gudnur üğrasıyorum arkadaşlar resimdeki gıbı yerde takıldım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı