Foxconn G31MXP DDR2, GTX 1050 destekliyor mu?

Abdulbaki Bulut

Hectopat
Daha fazla  
Ben Black Friday'de eski sistemime bir ekran kartı almak istiyorum ve bu ekran kartı ileride toplayacağım Ryzen sistemle uyumlu olmasını istiyorum.
  • Anakart: Foxconn G31MXP DDR2
  • Almak istediğim ekran kartı ise: Galax GTX 1050 2 GB 128 Bit O.C Versiyon.
Eger lazımsa diğer bileşenler:
  • Intel Core 2 Quad Q8400
  • 4 GB RAM
Ekran kartı link: Galax Gtx1050 Ex O.c 2gb 128bit Ekran Kartı Glx-50nph8dvn6ec - n11.com

Çözüm
Yani istediğim oyunları çalıştırır mı istediğim oyunları zamanında steamdan alıp bilgisayarımın çalıştırmadığı oyunlardır:
Soldiers of the universe, Crysis 2, For Honor,(bedava geldi bu.) Crysis Warhead, Sniper Ghost Warriror oyunlarını açar mı?
CS:GO da fps artışı olur mu?
ve birde anakarta sığmama sorunu olur mu?
Açar sıkıntı yok. Sığar diye düşünüyorum.
Ben Black Friday'de eski sistemime bir ekran kartı almak istiyorum ve bu ekran kartı ileride toplayacağım Ryzen sistemle uyumlu olmasını istiyorum.
  • Anakart: Foxconn G31MXP DDR2
  • Almak istediğim ekran kartı ise: Galax GTX 1050 2 GB 128 Bit O.C Versiyon.
Eger lazımsa diğer bileşenler:
  • Intel Core 2 Quad Q8400
  • 4 GB RAM
Ekran kartı link: Galax Gtx1050 Ex O.c 2gb 128bit Ekran Kartı Glx-50nph8dvn6ec - n11.com
Alacaksın eğer 4 GB modeli al yoksa üzülüyor insan ileride ...

Takılır, calışır. Darboğaz olmasa bile düşük performans verir onu belirteyim. Cünkü PCI Express 2.0.
Yani istediğim oyunları çalıştırır mı istediğim oyunları zamanında steamdan alıp bilgisayarımın çalıştırmadığı oyunlardır:
Soldiers of the universe, Crysis 2, For Honor,(bedava geldi bu.) Crysis Warhead, Sniper Ghost Warriror oyunlarını açar mı?

Açar sıkıntı yok. Sığar diye düşünüyorum.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı