Foxconn G41 Anakart Ethernet Sürücüsü

vefaaksaray

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar;

Foxconn anakartım vardı. Sistem eski ama kullanıyordum. Format atmak istedim attım ama şu an ethernet sürücüsünü yüklememe rağmen derin uykuda yazısı çıkıyor ve kabloyu bağladığımda hiç görmüyor. İnternete giremedim, sonra yanlış sürücümü yüklüyorum diye baktım ama anakartın üzerinde yazan birebir anakartın sürücülerini WEB sitesinde bulamadım. Yardımcı olur musunuz? Anakartın fotoğrafını yükledim ve Windows 7 olarak format attım. Daha önce de Windows 7 idi.

P_20150504_162435.jpg

P_20150517_153023.jpg

Aradım ama bulamadım bu anakartın sürücüsü nedir ? LAN sürücülerini yükledim bir kaç modelin ama olmadı sizce nasıl bir çözüm önerirsiniz ?
Format atmadan önce internete bağlanıyordum format attıktan sonra düzeltemedim.
Ethernet kartı filan mı alayım, gittigiyordan baktım 12 TL filan demişler bunlar sağlıklı oluyor mu?
Bilgi verebilecek yardımcı olacak biri yokmudur. Konuyu pazar günü açtım ama cevap alamadım o yüzden ek mesaj yazıyorum. Lütfen ceza vermeyin sayın technopatlar.

Sistem özellikleri:
  • 4 GB RAM
  • Intel Pentium D 3,40 GHz
  • 250 GB Hard Disk
  • Windows 7

Son düzenleyen: Moderatör:
Donanım kimliği ve anakartın tam modelini bilmiyorum ama bir kaç programla görebildiklerimin ekran görüntüsünü çekip buraya koyacağım:

P_20150520_135506[1].jpg

P_20150520_135912[1].jpg

P_20150520_135405[1].jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı