Foxconn G41MXE İçin Ekran Kartı Önerisi

NiggaShark

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, benim anakartım Foxconn G41MXE. Araştırmalarıma göre anakartım DDR2 ve 3 kaldırıyor. Bir de PCI Ex. 2 sanırım. Tam bilemediğim için sizden yardım almak istedim. Bir ekran kartı lazım bu anakarta göre. 250 TT de bütçem var. DDR5 kaldırmadığı için aklımda asus GT 730 var, bir de R7 250 vardı ancak o PCI Ex. 3'müş sanırım. Sizin de önerilerinizi almak istedim. Yardımcı olursanız iyi olur, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
GT730 yerine r7 240 daha tatmin edici olur. Asus modelini kullanan olarak tavsiye ederim.

R7 240 incelemesi ;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GT 730 incelemesi ;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Farkı görebilmişsindir umarım.

Arkadaşlar, benim anakartım Foxconn G41MXE. Araştırmalarıma göre anakartım DDR2 ve 3 kaldırıyor. Bir de PCI Ex. 2 sanırım. Tam bilemediğim için sizden yardım almak istedim. Bir ekran kartı lazım bu anakarta göre. 250 TT de bütçem var. DDR5 kaldırmadığı için aklımda asus GT 730 var, bir de R7 250 vardı ancak o PCI Ex. 3'müş sanırım. Sizin de önerilerinizi almak istedim. Yardımcı olursanız iyi olur, teşekkürler.

@Recep Baltaş 'ın gönderisini aynen ileteyim.
Ekran Görüntüsü (13).png

Bu gönderiden şöyle bir sonuç çıkarabiliriz :
Evet orta seviye ekran kartlarını takabilirsiniz ; GTX 750 , 650 , R7 260x vs.

Anakart - foxconn g41mxe e6700
İşlemci - intel pentium 3.2 Ghz
harddisk - 320 Gb
Power - 300WT sanırım
ekran kartı - sapphire HD5450 ddr3 1gb 64 bit
ram - 4 gb

sistem bu arkadaşlar darboğaz için sormuştunuz , ben bu sisteme uyacak sıkıntı çıkarmayacak 200 - 250 TL arası
bir ekran kartı arıyorum , çok çok iyi birşey beklemiyorum bana BTF3 , Far cry 3 gibi oyunları Mediumda felan açsın yeter
ana karttan korkum şu şekilde pcı 2.0 diyor ve şuan kullandığım ekran kartıda pcı 2 eğer pcı 3 bi ekran kartı alırsam ne gibi
bir sıkıntı yaşarım felan onu öğrenmek istiyorum

R7 250 düşünüyordum bende ancak uyarmı uymazmı sadece bunu öğrenmek istiyorum tek korkum o :)) her kafadan farklı ses çıkınca tedirgin oluyorum biri diyor sıkıntı olmaz biri diyor sıkntı olur :D şu cevabı biriniz versin lütfen ana kartım pcı ex 2 alacağım ekran kartı pcı ex 3 r7 250 sıkıntı olurmu?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı