Foxconn G41MXE-K BIOS Güncelleme

BIOS CMOS reset atarak yeni işlemcini taktığını varsaydım. Eğer yapmadıysan BIOS pilini çıkartıp fişleri çek. İşlemcini değiştir. RAM'inde yerini değiştir ve çalıştır.
Anakartta güncel 2010 BIOS zaten var.

BIOS CMOS reset atarak yeni işlemcini taktığını varsaydım. Eğer yapmadıysan BIOS pilini çıkartıp fişleri çek. İşlemcini değiştir. RAM'inde yerini değiştir ve çalıştır.
Anakartta güncel 2010 BIOS zaten var.

Dediğini yaptım ama yine görüntü gelmedi. Fanlar çalışıyor öndeki yeşil ışık yanıyor ama görüntü gelmiyor. İslmeci de ısınıyor sanki çalışıyormuş gibi.

Dediğini yaptım ama yine görüntü gelmedi fanlar çalışıyor öndeki yeşil ışık yanıyor ama görüntü gelmiyor islmecide ısınıyor sanki çalışıyormuş gibi

@Silinen üye bir yardımcı olsan.

Bir şey diyeceğim ben attığınız bağlantıdaki hepsini harfi harfine yaptım. Programda da oldu diye gözüktü. Yalnız Aida64'den bakınca bios güncellenmemiş gözüküyor.
Bir şey diyeceğim ben attığınız bağlantıdaki hepsini harfi harfine yaptım. Programda da oldu diye gözüktü. Yalnız Aida64'den bakınca bios güncellenmemiş gözüküyor. Pardon yanlış bağlantıymış. Dediğim bağlantı bu: AFUWIN BIOS Güncelleme - Technopat

Hortlatıyorum ama linklerin güncellenme şansı var mı?

Edit: Download Foxconn G41MXE BIOS 964F1P10 for Windows 9X, Windows ME, Windows NT, Windows 2K, Windows XP, Windows 2003, Windows Vista, Windows XP 64 bit, Windows 2008, Windows Vista 64 bit, Windows 7, Windows 7 64 bit, Windows 8, Windows 8 64 bit, Windows Server 2012 biraz araştırsam buluyormusum :D Lazım olanlar buradan indirebilir.

Kurdum ve bilgisayar acilmiyor şu an. Calisiyor goruntu vermiyor. Guc tusuda yanip sonuyor.
Bir de yardimi olacaksa guc tusuna bastigimda guc gelip kesiliyor. Birkaç saniye sonra tekrardan baslatiyor.

Geri
Yukarı