G41MXE/G41MXE-K BIOS güncelleme

Burada bayağı bir gezdim ama bu konuyla alakalı hangi linke tıklasam ya eski ya da linkler kırık. Eski işlemcim yani Dual Core Pentium 6500 takılıyken format attım. Şimdi ise aynı serinin 6700 ünü kullanıyorum lakin BIOS'u güncelleyemiyorum sitesi de yok Foxconn'un. Intel destek assistanı indirdim o da failed hatası veriyor. BIOS'umu nasıl güncelleyebilirim? Yeni işlemcimi görmesi için?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Göz atın;

Bunların hepsine baktım.Bastığım bütün linkler kırık AFUWIN programı da sadece msi destekliyor yani foxconn için bir update yapamıyorum
FULL BİOS G41MXE Buyur bütün güncellemeler.

Edit: P10'u (son Update) kuracaksan flash dosyasına sağ tıklayıp düzenle de ve sonuna /x yaz.
Örn: afudos 964F1P10.ROM /p /b /c
afudos 964F1P10.ROM /p /b /c /x

Edit: P10'u (son Update) kuracaksan flash dosyasına sağ tıklayıp düzenle de ve sonuna /x yaz.
Bu arada bu güncellemeler G41MXE'de denenmiştir. -K da ne olur bilmiyorum. Modelini kasayı açıp anakart üstünden öğrenebilirsin. Bi sıkıntı çıkması durumunda sorumluluk size aittir.

Bu arada bu güncellemeler G41MXE'de denenmiştir. -K da ne olur bilmiyorum. Modelini kasayı açıp anakart üstünden öğrenebilirsin. Bi sıkıntı çıkması durumunda sorumluluk size aittir.

Sorun çıkmaz değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı