Foxconn LGA775 işlemci yuvasının 5 veya 6 tane pini kırıldı

Tamamen kırılmışsa çok zor. Tamir edilemez değil, edilebilir ancak değmez buna muhtemelen.
Ayrıca işlemci aliexpress'te 40 liraya falan bulunabiliyor. Anakartın destekleyeceği daha iyi bir işlemci almanızı öneririm.

Tamamen kırılmışsa çok zor. Tamir edilemez değil, edilebilir ancak değmez buna muhtemelen.
Ayrıca işlemci aliexpress'te 40 liraya falan bulunabiliyor. Anakartın destekleyeceği daha iyi bir işlemci almanızı öneririm.
Hocam Çinden gelen kargolar Türkiye'ye alınmıyor ne yazık ki.

Hocam Çinden gelen kargolar Türkiye'ye alınmıyor ne yazık ki.
Onu bilmiyordum. Virüs 6 saatten fazla yaşamıyor demişlerdi. Güvenlik şart da karantinada tutulup geçirilse falan 15 gün sonra mantıklı olurmuş.
2. Elden bakabilirsin. Sokete uygun işlemcileri araştır ve uygun fiyata ara 2. Elden önerim.
İşlemcilerde bozulma durumu çok az görüldüğü için rahat da olur.

Onu bilmiyordum. Virüs 6 saatten fazla yaşamıyor demişlerdi. Güvenlik şart da karantinada tutulup geçirilse falan 15 gün sonra mantıklı olurmuş.
2. Elden bakabilirsin. Sokete uygun işlemcileri araştır ve uygun fiyata ara 2. Elden önerim.
Öyle yapıcağım hocam cevaplarınız için teşekkürler.
Hocam ay sonu kargo operasyonları tekrar başlıyormuş.
(kesin değil)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı