Çözüldü Foxconn N15235 G41MXE BIOS Güncellemesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ZyrooX

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Foxconn N15235 BIOS güncellemek istiyorum. Yazılımını nereden bulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Farklı bir yerden bulup yükledim fakat cihaz olmadığı için deneme fırsatım olmadı. Yine de atayım, size bırakıyorum.

Merhabalar,
Benim Foxconn marka N15235 modeli anakartım var Windows 10 Pro 64 Bit kullanıyorum. 4 GB RAM var ama kullanılabilir 3, 25 GB diyor. Bende biraz araştırdım ve BIOS'u güncellemem gerektiğini öğrendim. Şimdi sorun şu, benim anakartımın üstünde N15235 yazıyor fakat CPU-Z'den bakınca G31MXP diyor. Ben BIOS'u nereden ve hangi modele göre indireceğim?

Öncelikle merhaba. Daha önce açılmış bir konu olduğu için yenisini açma gereksinimi görmedim ve bu konuyu upladım.

Bu anakartın aynısı bende var, işlemcimi değiştirdim ama yeni işlemci ile ekran gelmiyor belli ki bios update istiyor. Şu anda foxconn'un sitesi çökmüş durumda, artık şirket battı mı ne oldu bilmiyorum oradan bios update'ini bulamadım. Bir çok yerli-yabancı siteye baktım türlü türlü driver found programı indirdim yine derman olmadı. Lütfen bana şu anakartın biosunun güncel sürümünü bulabilir misiniz? Çok teşekkür ederim şimdiden.

Merhabalar;
Foxconn N15235 G41MXE anakartım var. BIOS'unu güncellemek istiyorum.
Recep Baltaş'ın açtığı konudaki linklere giriş yapmıyor.
Elinde Modlu BIOS varsa ya da güncelleme dosyası olan varsa atabilir mi?

Farklı bir yerden bulup yükledim fakat cihaz olmadığı için deneme fırsatım olmadı. Yine de atayım, size bırakıyorum.

Çözüm
Foxconn N15235 anakartımda ekran kartını denerken çalışmaz oldu BIOS göçmüş...BIOS Firmware sitesinde bulunmuyor yardımcı olabilir misiniz?

Foxconn'un sitesi kapandı. Anakartın üstündeki modeli öğrenirseniz buradan şansınızı deneyebilirsiniz:

Elimde Foxconn N15235 olan bir anakart var.
AIDA 64'de ise bu G41MXE olarak gözüküyor. Bunda nasıl BIOS güncellemesi yapabilirim? Bir de BIOS güncellemesi yaparken elektrik giderse nasıl geri döndürürüm?

Geri
Yukarı