FPS arttırma ve Windows Debloat etme aracı, GetBoost v1.3!

Hocam hepsinin tek tek ne işe yaradığını yazan bir bilgi formunuz mevcut mu? Benim gibi bazı insanlar az çoğunu anlasa da hepsinin ne işe yaradığını anlamayabilir.

Selamlar, uzun uğraşlar sonucu GetBoost yazılımını büyük bir değişime uğrattım ve tüm işlemleri kullanıcı kontrollü hale getirdim. Bunu isteyen ve bana fikir veren @Enes3078 teşekkürler :).
Arayüz:

Eki Görüntüle 1186338

Yenilikler:
  • MyOs servisi eklendi.
  • Debloat araçları eklendi.
  • Arayüz değiştirildi.
  • Telemetri kapatma servisi eklendi
  • Arka plan uygulama kapatma servisi eklendi.
  • Windows Update servisini kapatma/açma servisi eklendi.
  • İşlem süresi hesaplama modülü eklendi.
İlk sürüme göre çok geliştirmişsiniz, elinize sağlık.

Aslında bunun temel versiyonu zaten programda mevcut,

Eki Görüntüle 1186375

Öyle demek istemedim. Açılışta butonlar şeklinde olursa kullanıcı direk ihtiyacı olan kısma girebilir.

1633898152811.png

Mükkemel çizdim ya, sanat eseri.

Öyle demek istemedim. Açılışta butonlar şeklinde olursa kullanıcı direk ihtiyacı olan kısma girebilir.

Eki Görüntüle 1186378

mükkemel çizdim ya, sanat eseri.

Bunu yapacaktım fakat yazılımın daha dolu gözükmesi için yapmadım. Ama ekstra bir sürüm yapıp arayüzü bu şekile getirebilirim :).

Mesela ben Cortana'yı kaldırmak için butona bastığımda ilk başta bu butonun yapacağı yada sileceği şeyleri göstersin o yazıların altında da uygula olsun. Yani biz direkt butona tıkladığımızda işlemi başlatmasın. Sadece bir öneri.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    6,7 KB · Görüntüleme: 35
Mesela ben Cortana'yı kaldırmak için butona bastığımda ilk başta bu butonun yapacağı ya da sileceği şeyleri göstersin o yazıların altında da uygula olsun. Yani biz direkt butona tıkladığımızda işlemi başlatmasın. Sadece bir öneri.

Yeni sürümde gelebilecek bir öneri daha, teşekkürler :).

Yeni konular

Geri
Yukarı