FPS arttırma yazılımı, GetBoost!

• Konuyu başlatan 312971
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 195
  • Görüntüleme 13B
Hocam yaklaşık 1 saattir bekliyorum bu cipher command line'ın başlatılmasını SSD olmasına rağmen, kısaca neyi encrypt ettiğini veya decrypt ettiğini açıklar mısınız? İşte ne bileyim, algoritmasının nasıl işlediğini (cipher command line Windows developer kit'ine ait bir built-in function*, bunun farkındayım ama algoritmasını anlayamadım detaylı makale bulamadım bu kit ile alakalı, kısaca açıklamanızı istediğim şey sizin programın algoritması değil çünkü zaten kaynak kodunuzu paylaşmışsınız.) falan açıklarsanız ben de ona göre tahmini ne kadar süreceğini hesaplarım gerçekten sıkıldım. @312971

*Düzeltme: MATLAB'dan alışkanlık function yazmışım, command line olarak düzelteyim.

Yok ya, Japon mühendislere gösterelim uygulamayı. Millet ne abartmış. Hani 100 mesajlık üye olsa neyse ne, 2000 mesajlık adam gelip komple forumdakilerin bilgisayarını patlatacak hali yok ya.

Hocam tamı tamına 1 saat 45 dakikanın ardından Deployment Image Servicing and Management servisini çalıştırdı :D bilmeyenler için command line bu şekilde:
DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth
Arkadaşlar, gelecek versiyonda Cipher olayı düzeltilecek, Cipher'i atlamak için arka sayfalarda bir method yazdım, onu kullanabilirsiniz.
benim işlem tamam ama şeyi soracaktım bu cipher komutunda decrypt edilmiş dosyalar nereye yazılıyor 15 GB gibi bir alan kaplıyor da silmek istiyorum o dosyaları.

Hocam ne kadar sürdü işlem bir de işlemciniz ve depolama biriminizin donanımsal özellikleri neler? 2 saat olacak hâlen aynı yerde, işlemin uzun süreceğini biliyordum ama bu kadar süreceğini düşünmemiştim.

Cevabını zaten vermişler ben takipteyim yeni sürüm çıkarsa yeniden kullanırız programı.

Geri
Yukarı