FPS Değerleri

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler. Sorunu anladım. Yalnızca Battlefield 4'te gelmiyor. :D Neden olabilir?

wlu5.jpg

Renk değiştirmeyi ve büyütmeyi de ögrendim :D

Teşekkürler. Sorunu anladım. Yalnızca Battlefield 4'te gelmiyor. :D Neden olabilir?

Bilememki :D

Ben de yapabiliyorum ancak şu BF4'ü anlamadım gitti. Hani sağlam bir ekran kartım olsa neyse testlere bakar anlarız da... :D Söz konusu 9500GT olunca testi yapmak gerekiyor. :D

@Silinen üye Ayarları yaptıktan sonra sağ alt köşede saatin orada yeni bir simge çıkacak. Üzerinde uçak olan. Oradan rengini ve yazı tipini, uygulamalara özel veya tümü için geçerli ayarları yapabilirsin.

@Akif az önce senin için bir resim attım bir önceki konuya.

@Silinen üye Ayarları yaptıktan sonra sağ alt köşede saatin orada yeni bir simge çıkacak. Üzerinde uçak olan. Oradan rengini ve yazı tipini, uygulamalara özel veya tümü için geçerli ayarları yapabilirsin.

@Akif az önce senin için bir resim attım bir önceki konuya.

Teşekkür ederim hallettim. Ancak şu BF4'te çalıştıramadım.

@Akif Video kayıt programları DirectX tabanlı oyun ve uygulamalarda çalışır ve kayıt yapar. Oyunu Matle yerine DirectX olarak oynarsan görebilirsin.

Mantle modunda sadece Fpsyi görebilirsin. Oyunun kendi aracıdır. Oyun içerisinde Konsola PerfOverlay.DrawFps true yazarak FPS'yi gösterebilirsin.

@Akif Video kayıt programları DirectX tabanlı oyun ve uygulamalarda çalışır ve kayıt yapar. Oyunu Matle yerine DirectX olarak oynarsan görebilirsin.

Mantle modunda sadece Fpsyi görebilirsin. Oyunun kendi aracıdır. Oyun içerisinde Konsola PerfOverlay.DrawFps true yazarak FPS'yi gösterebilirsin.

Yalnızca fps için değil, bellek kullanımı, cpu kullanımı, cpu sıcaklığı gibi değerleri de görüp testleri başarıyla yapabilmek. Telefon ile çekmek istemiyorum. :D

Dediğim gibi MSI AfterBurner programıda DirectX API tabanlı. Matle API'sinde çalışmaz. Yeni bir sürüm ile belki çalışabilir.

Mantle modunda oyunun kendi aracısı ile fpsyi görebilirsin şuanlık.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı