RX 5700 FPS değerleri

Zireael_

Centipat
Yer
Monitörün Önü
Daha fazla  
CS:GO'da YouTube'daki testlerdeki gibi Ultra ayarlar 1080P de 250-280 FPS alıyorum. Fakat Tomb Raider'ın ilk oyununda yani 2013 yapımı olanda 70 80 FPS falan alıyorum. Çok süslü bitkili yerlere girince 60 falan alıyorum. İnternetteki testlerde 3. oyun da yani shadow of the Tomb Raider'da adam 80 90 FPS FPS alıyor optimizasyondandır diye düşündüm. Ama assassin's Creed 2'de en fazla 59 FPS alıyorum. Sherlock holmes crimes and punishments ta da sabit 62 FPS aldım. Sherlock ve Tomb Raider normal diye düşünüyorum. Ama AC2'de neden en fazla 59 alıyorum? AC 2 mi sıkıntılı? Sherlock ve Tomb Raider'da aldığım değerler normal midir?

Not: Her oyunda v-Sync kapalı.

Not 2: Bütün oyunlar en yüksek ayarlardadır.

Sistemim: RX 5700 8 GB Ryzen 5 3600 16 GB RAM 1TB HDD 480 GB SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO'da YouTube'daki testlerdeki gibi Ultra ayarlar 1080P de 250-280 FPS alıyorum. Fakat Tomb Raider'ın ilk oyununda yani 2013 yapımı olanda 70 80 FPS falan alıyorum. Çok süslü bitkili yerlere girince 60 falan alıyorum. İnternetteki testlerde 3. oyun da yani shadow of the Tomb Raider'da adam 80 90 FPS FPS alıyor optimizasyondandır diye düşündüm. Ama assassin's Creed 2'de en fazla 59 FPS alıyorum. Sherlock holmes crimes and punishments ta da sabit 62 FPS aldım. Sherlock ve Tomb Raider normal diye düşünüyorum. Ama AC2'de neden en fazla 59 alıyorum? AC 2 mi sıkıntılı? Sherlock ve Tomb Raider'da aldığım değerler normal midir?

Not: Her oyunda v-Sync kapalı.

Not 2: Bütün oyunlar en yüksek ayarlardadır.

Sistemim: RX 5700 8 GB Ryzen 5 3600 16 GB RAM 1TB HDD 480 GB SSD.
Assasin's Creed 2 59FPS üstünü desteklemiyor olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı