FPS düşme, oyun takılması sorunu

Bir beğeniyi eksik etmeyin o zaman :)

Sıkıntı yok beğeniniz çok olsun :D trojan olduğunu biliyordum birkaç arkadaş söyledi Kaspersky ile tarama yapamadım bu programıda sizden öğrendim ve lanet 261 tane dosyadan kurtuldum siliyorum siliyorum geri geliyolardı belki de kasmasının sebebi gramda olsa bu bile olabilir.

BIOS versiyonunuz güncel mi?

Ayrıca AMD'nin beta sürücülerinde genelde karın ağrıları oluyor. WHQL sürüm yüklemenizi öneririm.

Bunun için:

DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi'n de yer aldığı şekilde eski sürücünüzü kaldırıp, Radeon™ Software Adrenalin 2020 Edition 20.4.2 kurup gözlemler misiniz durumu.

BIOS sürümümden emin değilim, sizin dediğiniz adrenalin programını 9 aydır falan kullanıyorum ve bütün sürücülerimi oradan güncelleştiriyorum. Ama dediğiniz gibi eksik bir sürüm vardı onu güncelledim deneyeceğim birkaç saate.
BIOS versiyonunuz güncel mi?

Ayrıca AMD'nin beta sürücülerinde genelde karın ağrıları oluyor. WHQL sürüm yüklemenizi öneririm.

Bunun için:

DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi'n de yer aldığı şekilde eski sürücünüzü kaldırıp, Radeon™ Software Adrenalin 2020 Edition 20.4.2 kurup gözlemler misiniz durumu.

Hocam dediğiniz gibi beta sürümünden dolayı driver eski kalmış dediğiniz linkten indirdim ve Windows sürümümü güncelledim sorun ortadan kalktı her birinize bilgilerinizden ve yardımınızdan teşekkür ederim. :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı