FPS düşmesi nedeni SSD mi RAM mi?

Sorun olmaz diye düşünüyorum. Windows'un hangi sürümünü kullanıyorsunuz? 32 Bit mi 64 Bit mi?

32 Bit kurun, Windows 32 Bit sürümde daha az bellek kullanır bu nedenle oyunlarınıza daha fazla RAM kalır. Fakat bazı uygulamalar 32 Bit ile çalışmayabiliyor. Bilgisayarınızın HDD'sini bölün (Mesela 40GB falan verin yeni oluşturduğunuz bölüme) Windows 8.1 32 Bit kurun ve oyununuzu veya kullandığınız programları deneyin. Düzgün çalışırlarsa Bilgisayarı komple temiz kurulum ile yedeğinizi aldıktan sonra format atın. Ama unutmayın 32 Bit olması lazım.

olabilir ama zaten fazladan olarak hard disk var bende hem ssd hemde hard disk kullanıyorum ama dediğin mantıklı her anlamda bilg hizlanır ama korumam gerek dosyalar var mesela whatsapp web kullanıyorum ben telefonu başlamıştım ama elefonun dokunmatiği gitti yani eğer sıfırlarsam whatsappımda gider one çözüm bulabilirmiyim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı