FPS düşürmeyen video çekme programı tavsiyesi

FPS düşürmeyen ekran kaydı videosu çeken bir program daha icat edilmedi hocam :D OBS veya NVIDIA Shadow Play kullanabilirsiniz, düşürebileceği en fazla 10-15 FPS.

FPS düşürmeyen ekran kaydı videosu çeken bir program daha icat edilmedi hocam :D OBS veya NVIDIA Shadow Play kullanabilirsiniz, düşürebileceği en fazla 10-15 FPS.

Ekran kartım Fermi olduğu için maalesef Shadow Play desteklemiyor. OBS önceden kullanmıştım yükü ekran kartına vermeme ve ayar yapmama rağmen FPS yine düşüktü 30-50 arasıydı.

NVIDIA Shadow Play kullanıyorum 10-15'lik bir FPS düşüsü hiçbir zaman olmadı ortalama 5 FPS kadar düşüş oluyor.

Windows + G yapıp video çekmek için en iyisi, videoyu başlatmak için windows + g tuşlarına aynanda basın sol üstte kayıt tuşu gibi bir şey var onunla kayıt alıyorsunuz yalnız 60 fps için ayarlardan ayarlamanız gerekir bunun için Ayarlar > Oyun > Yakalamalar oradan 60 fpsyi seçmelisin.

Yeni konular

Geri
Yukarı