FPS düşürmeyen video çekme programı önerisi

Boraz

Femtopat
Daha fazla  
Ekran kartım ekran kaydı almayı desteklemiyor, OBS aşırı FPS düşürüyor hangi programı kullanmalıyım?

Ekran kartım ekran kaydı almayı desteklemiyor, OBS aşırı FPS düşürüyor hangi programı kullanmalıyım?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Her program FPS'i çok düşürür fakat bunu en aza indiren Bandicam ve Bandicam ayarları eğer güzel bir Bandicam ayarı yapabilirsen çok kaliteli videoları daha yüksek FPS'lerde çekebilirsin.

OBS en az kaynak kullanan kaydedici sistemin nedir muhtemelen düşük bir sistem ve sen 1080p kayıt almak istiyorsun daha az kullanan yok sistemini güçlendirmen lazım.

Fraps veya D3dgear D3dgear çok iyi ama video boyutları yüksek oluyor onları sıkıştırman lazım yoksa 10 dakikalık video 10 15 GB oluyor.
video boyutu yüksek demek bitrate fps çözünürlük yüksek demektir buda kötü bir pc yi daha çok kastıracağı anlamına gelir bunlar iyi sistemler için belki ama tavsiyem obs ayarları güzel yaparsan hiç sorun olmadan kullanırsın

OBS en az kaynak kullanan kaydedici sistemin nedir muhtemelen düşük bir sistem ve sen 1080p kayıt almak istiyorsun daha az kullanan yok sistemini güçlendirmen lazım.

Ekran kartı: RX 6500 XT
İşlemci: Ryzen 3 4100
Anakart: B450M-A Pro Max
8GB ram 480GB ssd.

Video boyutu yüksek demek bitrate FPS çözünürlük yüksek demektir bu da kötü bir PC'yi daha çok kastıracağı anlamına gelir bunlar iyi sistemler için belki ama tavsiyem OBS ayarları güzel yaparsan hiç sorun olmadan kullanırsın

Hayır normalde 120 FPS aldığım oyunda D3dgear ile 100 110 FPS arası alıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı