FPS için mouse önerisi

Ben bütçenizi ve kablolu ya da kablosuz olarak mı aradığınızı pek idrak edemedim. Keza tutuş biçiminizi de belirtmemişsiniz.

Ergonomik daha çok kullandım kablosuz olursa bir tık daha iyi olur.
Ben bütçenizi ve kablolu ya da kablosuz olarak mı aradığınızı pek idrak edemedim. Keza tutuş biçiminizi de belirtmemişsiniz.

Model yazdım model D Roccat kona Pro Air ve xplus Elite bunlar nasıl alternatif önerirseniz daha iyi olur.

Belirttiğiniz üç modelden birisi internette protein tozu olarak çıkıyor, diğerini daha önce hiç görmedim, yani bir tek Model D var değerlendirilebilecek. Model D asla alacağım bir fare değil, delikli fare sevmediğim için onu da benim değerlendirmem doğru olmaz. Ama Model D için şunu söyleyebilirim sadece, arkadaşım kullanıyor ve memnun.

Belirttiğiniz üç modelden birisi internette protein tozu olarak çıkıyor, diğerini daha önce hiç görmedim, yani bir tek model D var değerlendirilebilecek. Model D asla alacağım bir fare değil, delikli fare sevmediğim için onu da benim değerlendirmem doğru olmaz. Ama model D için şunu söyleyebilirim sadece, arkadaşım kullanıyor ve memnun.

Reis pulsar modeli pardon xlite modeli nasıl.

Belirttiğiniz üç modelden birisi internette protein tozu olarak çıkıyor, diğerini daha önce hiç görmedim, yani bir tek model D var değerlendirilebilecek. Model D asla alacağım bir fare değil, delikli fare sevmediğim için onu da benim değerlendirmem doğru olmaz. Ama model D için şunu söyleyebilirim sadece, arkadaşım kullanıyor ve memnun.

Rtings sitesine girin bakın FPS kısmına bakın orada görüceksiniz.

Güncel ve F/P odaklı:

Kablosuz:

Yardımcı olursanız sevinirim.

Güncel ve F/P odaklı:

Kablosuz:

Corsair almam diğeri ise pilli ağırlığı fazla Wireless öneriniz.

Hocam kişiye göre değişir haklısınız ama olay şu, birisini hedef alırken farenin bir ağırlığı olmalı ki hedefi rahatça alalım. Benim bildiğim çoğu FPS oyuncu faresi ağırdır.

FPS oyuncu faresi ağır değildir. Çoğu FPS oyuncusu günümüzde 63g altında ağırlığı olan G Pro Superlight kullanmaktadır. Ağır farelerin günümüzde kullanımı eskisine göre oldukça azalmıştır.

FPS oyuncu faresi ağır değildir. Çoğu FPS oyuncusu günümüzde 63G altında ağırlığı olan G PRO superlight kullanmaktadır. Ağır farelerin günümüzde kullanımı eskisine göre oldukça azalmıştır.

Aynen ve artı noktaları eksi gibi çünkü ağırlıkla oynandığı zaman daha fazla bileğim zorlanıp yoruluyor ama hafifte tabii 30G 40G dışında iyidir.
Burada benim konudan şaşmasak söylediklerim nasıl onu bir öğrensem.

Arkadaşlar yoğun olarak CS:GO oynuyorum genelde ergo tercih etmişimdir hafiflik olursa iyi olur. Aklımdaki modeller Roccat Pro Air ve model D kablosuz var ama bir arkadaşımız xplus Elite önermişti oda aklımda alternatif olarak cevaplarınızı bekliyorum.

Buradaki konuyu inceleyip öyle tercih yapmanı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı