FPS için mouse önerisi

EmirhanTr82

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yoğun olarak CS:GO oynuyorum genelde ergo tercih etmişimdir hafiflik olursa iyi olur. aklımdaki modeller Roccat Pro Air ve model D kablosuz var ama bir arkadaşımız xplus Elite önermişti oda aklımda alternatif olarak cevaplarınızı bekliyorum.

Hocam kişiye göre değişir haklısınız ama olay şu, birisini hedef alırken farenin bir ağırlığı olmalı ki hedefi rahatça alalım. Benim bildiğim çoğu FPS oyuncu faresi ağırdır.
Benim de bildiğim çoğu e-sporcu ve yayıncı Zowie kullanıyor ve Zowie mouselar da ağır değil. Bence en iyisi G502 gibi ağırlığı ayarlanabilen mouselar.

Benim de bildiğim çoğu e-sporcu ve yayıncı Zowie kullanıyor ve Zowie fareler da ağır değil. Bence en iyisi G502 gibi ağırlığı ayarlanabilen fareler.

Reis ben Razer Viper Rival 600 SteelSeries Prime DeathAdder V2 G903 bunların hepsini kullandım ayarlanabilen mouseler bana göre güzel değil bu arada o arkadaş demiş hafif oynuyorlar Logitech G PRO X superlight 60G.
Benim yazdığım model D Wireless kone Pro Air ve xplus Elite nasıldr ya da alternatif alabilir miyim atıyorum Basilisk Zowie 800TL vermem.

Reis ben Razer Viper Rival 600 SteelSeries Prime DeathAdder V2 G903 bunların hepsini kullandım ayarlanabilen mouseler bana göre güzel değil bu arada o arkadaş demiş hafif oynuyorlar Logitech G PRO X superlight 60G.
Hocam hafif fare FPS için değildir. Yine de siz bilirsiniz karışamam. Logitech G Pro ürünleri iyidir öneririm.

Benim yazdığım model D Wireless kone Pro Air ve xplus Elite nasıldr ya da alternatif alabilir miyim atıyorum Basilisk Zowie 800TL vermem.
Viper Ultimate iyidir o kadar çıkabilirsen.

Yeni konular

Geri
Yukarı